çoruhlu aş çoruhlu aş

Zübeyde H.K.Ç.Altınok, iç transferlerini tamamladı

21 / 02 / 2020

İzmir'in Süper Amatör Lig ekiplerinden Zübeyde Hanım Koleji Çamdibi Altınokspor Kulübü, geçen sezon şampiyonluk kadrosunda yer alan oyuncularına imzayı attırdı

İzmir’in Süper Amatör Lig ekiplerinden Zübeyde Hanım Koleji Çamdibi Altınokspor Kulübü, geçen sezon şampiyonluk kadrosunda yer alan oyuncularına imzayı attırdı

Geçen sezon şampiyonlukta büyük emekleri bulunan kemik kadroda yer alan oyuncularına ve altyapısında yetiştirdiği 5 oyuncusuna imza attırdı.

Kulüp Başkanı Varol Şen ve Zübeyde Hanım Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Ali Deniz’inde katıldığı törenle oyuncular imzayı attı.

Teknik Direktör İrfan Karaduman

Teknik kadro

Geçtiğimiz günlerde dış transferlerini tamamlayan Çamdibi Altınok, teknik adam olarak İrfan Karaduman’la anlaşma sağlamıştı. Diğer antrenörler, Nail Umaç, Yahya Bayram ve Nedim Vatansever’de yeni sezonda Altyapı ve Üst yapıda görev alacaklar. Takımın Genel Kaptanlığını ise Cihangir Özcan üstlenecek.

Soldan sağa; Cihangir Özcan, Nail Umaç, Varol Şen, Yahya Bayram, Nedim Vatansever ve Ali Deniz

İç transferler

İç Transferler ise; Murat Ay, Okan Cengüzel, Umutcan İbolar, Oğuzhan Yılmaz, Burak Aksoy, Ali Akan, Süleyman Güner, Ömer Pehlivan ve Anıl Erten’den oluştu.

İç transfer, Murat Ay

İç transfer , Okan Cenkgüzel

İç transfer, Umutcan İbolar

İç transfer, Oğuzhan Yılmaz

İç transfer, Burak Aksoy

İç transfer,Ali Akan 

İç transfer, Süleyman Güner

İç transfer, Ömer Pehlivan

İç transfer, Anıl Erten

 

Altyapıdan 5 oyuncu A takımda

Altyapısında yetiştirdiği 5 oyuncuyu A takıma çıkartan Çamdibi temsilcisi, genç oyuncuların gelişiminin güzel ve olumlu olması nedei ile A takıma yükselmesine karar verildi.

Buna göre A takıma çıkan isimler; Mücahit Gönenç, Fatih Duran, Çağdaş Dinler, Berkay Doğrayan ve Recep Tunç oldu.

Hedefimiz şampiyonluk”

Zübeyde Hanım Koleji Çamdibi Altınok Spor Kulüp Başkanı Varol Şen, “Yeni sezonda kurduğumuz kadro ile hedeflediğimiz şampiyonluğa ulaşmak istiyoruz. Bize bu sezon ciddi anlamda destek olan ve sponsorluğumuzu üstlenen Zübeyde Hanım Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Ali Deniz’e sağladıkları desteklerden dolayı teşekkür ederiz. Ayrıca Yönetim Kurulumuza, Teknik heyetimize ve sahada mücadele edecek olan tüm oyuncularımıza güvenimiz sonsuz. Aslanlar gibi sahada mücadelemizi verip, sezon sonunda şampiyonluğu kazanan ekip olmak istiyoruz”dedi.

 

Haber ve Foto: Yılmaz ÖZLAHLAN

barfix

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life