aydın oto tepe aydın oto tepe

G.Seydiköy’de Başkan Ramazan Abacı Oldu

19 / 07 / 2018

İzmir 1. Amatör Lig ekiplerinden Gaziemir Seydiköyspor’da yapılan kongre sonrası Başkanlığa Ramazan Abacı geldi

Geçtiğimiz günlerde yapılan kongre sonrası Kulüp Başkanlığına Ramazan Abacı geldi. Bir önceki başkan Tuncay Kaltar’ın da Ramazan Abacı’ya destek sağlaması ile seçim gerçekleşti. Tuncay Kaltar’ın başkanlık döneminde yaptığı başarılı işler dikkatlerden kaçmazken, özellikle Kadın Futbol takımını 3. Lige çıkartarak önemli bir başarı elde etti.

Geçmiş senelerde Gaziemir Gençlik Spor Kulübünde birçok dönemde görev alan ve tecrübesi ile Gaziemir Seydiköyspor’a ciddi katkı sağlayacağını düşünen Kaltar, “Başkanlık görevini Ramazan Abacı’ya devir ediyorum. Başarılı olacağını ve Gaziemir Seydiköyspor’u hakettiği yerlere taşıyacağına inanıyorum. Biz kulübümüzü belli bir noktaya kadar getirdik. Bunun içinde mutlu olduğumuzu da belirtmek isterim”dedi.

 

Başkanlığa seçilen Ramazan Abacı ise daha önceki yönetim kuruluna teşekkürlerini sunarak şunları ifade etti. Abacı, “Gaziemir Seydiköyspor Erkek ve 3 Lig Kadın futbol takımlarını daha iyi bir konumuna getirerek, hedefimiz her zaman ki gibi şampiyonluk olacaktır” dedi 

Yaklaşık 25 yıldır Gaziemir futboluna hizmet ederek Profosyonel 3 Lig dahil 10’larca şampiyonluk yaşadıklarını belirterek şimdiki hedefimiz yeniden şampiyonluk yaşamaktır diyen Abacı, “ Gaziemir ve İzmir deki tüm futbol takımlarımıza başarılar dilerim inşallah hep birlikte çok iyi bir sezon geçiririz” dedi.

 

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

kutsal inşaat

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life