life paht shop life paht shop

Kaptan Oluş Yuvada Kaldı

23 / 07 / 2018

İzmir 1. Amatör Lig ekiplerinden Gaziemir Sarnıç Gençlik, iç transferde takım kaptanı Oluş Kürkan ile yeniden anlaşma sağladı ve Katan yuvayı terketmedi

Son 2 sezondur Gaziemir Sarnıç Gençlik takımının formasını terleten Oluş Kürkan, Genel Koordinatör Nurhak Polat’ında katıldığı törenle imzayı attı.

Yuvada kalan kaptan Kürkan, “Bu sene de Gaziemir Sarnıç Gençlik Spor’da olmaya karar verdik. Yeni kurulmuş bir takımız. 2. sezonumuzda da yine önceliğimiz ve hedefimiz amatör ruhla ilerleyip gençlerimizi doğru yöne teşvik edip onların önünü açmak olacak. Bu doğrultuda Ömer ve Furkan hocamızın yönetiminde takımın abileri olarak bizlere de önemli görevler düşüyor. Gençlerimizde önemli gelişimler sağlayıp dinamik, yarışmacı ve başarılı bir takım olacağımıza inanıyorum. Şimdiden tüm Amatör futbol ailesine hayırlı sezonlar dilerim” dedi.

1988 doğumlu Sağ bek mevki oyuncusu Oluş Kürkan, futbola Gaziemir FK takımında başladı. 4 sezon Gaziemir FK takımının formasını terleten oyuncu, ardından Altay altyapısında transferini gerçekleştirdi. 5 sezon Siyah beyazlı ekipte oynayan oyuncu, 2008 yılında Torbalıspor ile anlaştı. Sırasıyla Kemalpaşa Spor, Tire 1922, Uzunderespor, Gaziemir FK ve Gaziemir Sarnıç takımlarında mücadele etti.

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

sobee

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life