başdaş tepe başdaş tepe

Olgun Atila, Bornova’daki Kulüplerle Buluştu

24 / 07 / 2018

Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, Bornova Kulüpler Birliği Başkanı ve Yönetim Kurulu, Bornova’daki Amatör Futbol Kulüpleri Kahvaltıda bir araya geldi.

Bornova kulüpler birliği başkanı Murat Keser kulüplere sezon öncesi Bornova Belediyesinin yapacağı nakdi yardım ile ilgili müjdeyi verdi.

Bornova Amatör Futbol Kulüpleri Derneği, Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila’ya 2017’de en son aldığı ödül ve tüm destekleri için bir teşekkür plaketi takdim etti. Keser Sözlerine Cumhuriyet ve İzmir için önemli bir yerde, bir arada olmaktan ötürü çok mutlu olduğunu belirterek tamamladı.

Bornova Belediyesi Ata Anı Evi’nde 2018-2019 sezonu için başarı dileklerini sunan Başkan Atila, yeni dönemdeki projelerine dair bilgileri de toplantıda iletti. Ardından tüm katılımcılar ile Ata Anı Evi’nin içinde döneme ait eserler hakkında bilgi verildi ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Koltuktaki eseriyle fotoğraf çekimiyle kahvaltı devam etti.

Bornova Kulüpler Birliği Genel Koordinatörü Mehmet Turu “ 2018-2019 sezonunun tüm kulüplerimize hayırlı olmasını dilerim. Belediye Başkanımız Olgun Atila’ya desteklerinden ötürü kulüplerimiz adına teşekkür ederim” diyerek sözlerine ekledi. Ayrıca Turu, “ Bu tarihi mekanın ziyaret edilmesi ve buradaki değerli eserlerin mutlaka görülmesi gerekir. Bornovamız’daki Kulüplerimizin sporcularının ziyareti için Belediyemiz ile birlikte en kısa sürede ortak çalışma yürüteceğimizi de buradan paylaşmak isterim “ diye sözlerini tamamladı.

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

kutsal inşaat

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life