aydın oto tepe aydın oto tepe

FOÇA TAEKWONDO 12 AY ÇALIŞIYOR

28 / 07 / 2018

Foça Belediyespor Taekwondo Takımı’nın çalışmaları yıl boyu sürüyor. 2018 Taekwondo Yaz Spor Okulu’na, Bay Bayan 85 sporcu katılıyor. Çalışmalar, cumartesi ve pazar günü, 2 grup olarak yapılıyor.

12 ay süresince antrenman yapan sporcular, çalışmalarına dönem müsabakaları sebebiyle ara veriyor. Ancak, bu müsabakalar sporcuları başarıya götürüyor ve tecrübelendiriyor.

Ümit ve Yıldızlar Türkiye Şampiyonası’nda

Foça Belediyespor Taekwondo Sporcusu Selami Kapan, 6-10 Ağustos tarihlerinde Ankara’da yapılacak olan U 21 Ümit’ler Türkiye Taekwondo Şampiyonası’nda yarışacak. Yanı sıra, Miray Çiftçi, Sıla Afacan, Furkan Hasan Büyükyavuz ve Kerim Kavak, U 14 Yıldızlar Türkiye Taekwondo Şampiyonası’na katılacak.

Başkan Demirağ’a teşekkür

Foça Belediyespor Taekwondo Antrenörü, Uluslararası Teknik Hakem Recep Başkan, 2018 yılı içinde; Türkiye İstanbul Turkish Open, Almanya Hamburg Open, Almanya Berlin Open ve Avusturya Viyana Open, taekwondo müsabakalarında görev yaptı. Ağustos ilk haftasında düzenlenecek Taekwondo Türkiye Şampiyonası’nda Başhakem olarak görev yapacağını belirten Recep Başkan; ‘‘Amacımız, katıldığımız tüm müsabakalarda iyi sonuçlar elde ederek, Foça Belediyespor Kulübümüzü en iyi şekilde temsil etmektir. Bizlere sağladığı imkân ve olanaklar için Foça Belediye Başkanımız Sayın Gökhan Demirağ’a çok teşekkür ediyoruz’’dedi.

Başkan Demirağ, Foça Belediyesi olarak gençlere sporun faydalarını anlatmaya ve spora teşvik etmeye devam edeceklerini ifade etti. 

 

 

 

 

aydın oto alt

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life