başdaş tepe başdaş tepe

Lokman Aktaş’ın Mutlu Günü

29 / 07 / 2018

İzmir 1. Amatör Lig ekiplerinden Bozyakaspor Kulübünün Yönetim Kurulu Üyesi Lokman Aktaş’ın oğullarının Sünnet Düğünü görkemli sona erdi

Mustafa Aktaş ve Kemal Aktaş isimlerinde 6 ve 11 yaşlarındaki oğullarını sünnet eden Lokman ve Feride Aktaş çifti mutluluklarını düğüne gelen misafirlerle doyasıya yaşadılar.

Yıllarca Bozyakaspor kulübünde yöneticilik yapan Lokman Aktaş’ın oğullarının sünnet düğününe Spor ve Siyasiler akın etti

Düğüne katılım gösteren tüm konuklara teşekkür eden Lokman Aktaş, “Bizleri yalnız bırakmayan Spor ve Siyasetten değerli dostlarıma sonsuz teşekkür ediyorum: Törene katılamayan ve bizlere Mesaj ileten AK Parti İzmir Millet Vekili Ceyda Bölünmez Çankırı ve Karabağlar Kaymakamı Mehmet Sadık Tunç’a da ayrıca teşekkür ediyorum ”dedi.

Katılım Geniş Oldu

Lokman ve Feride Aktaş çiftinin oğulları Mustafa ve Kemal Aktaş’ın döğün törenine geniş katılım oldu. Spor ve Siyasilerinde katıldığı törende şu isimler yer aldı.

AK Parti Karabağlar İlçe Başkanı İrfan Doğruca ve Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Karabağlar Meclis Üyesi Birsen Türkoğlu, Gaziemir Ak Parti İlçe Başkanı Nazmi Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Bozyaka Spor Kulübü Başkanı Selahattin Kayaoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Karabağlar KAMİDER Başkanı Hasan Özkaya ve Yönetim Kurulu, Karabağlar Spor Müdürü Ömer Baydemir, Karabağlar Halk Eğitim Müdürü Haluk Karaca ve AK Parti Kadın Kolları Başkanı Serap Eyce Sünnet töreninde yer aldı.

 

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

çilek anaokul haber içi

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life