aydın oto tepe aydın oto tepe

H.Mehmet Taşpınar Son Yolculuğuna Uğurlandı

30 / 07 / 2018

Bugün Sabaha doğru (30 Temmuz 2018) tedavi gördüğü Hastane’de yaşama gözlerini yuman Hacı Mehmet Taşpınar, yapılan cenaze töreni ile son yolculuğuna uğurlandı

20 gündür yoğun bakımda tedavi gördüğü Ege Yaşam Hastanesi’nde vefat eden Altay Spor Kulübü eski başkanlarından ve Altay Yüksek Divan Kurulu Başkanı Ahmet Taşpınar ile İzmir ASKF Yönetim Kurulu Üyesi-Futbol İl Temsilcisi Tuncay Taşpınar’ın babaları Hacı Mehmet Taşpınar son yolculuğuna gözyaşlarıyla uğurlandı.

Cenaze törenine; İzmir Milletvekili M. Atilla Kaya, Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina, Altay Spor Kulübü Başkanı Özgür Ekmekçioğlu, ASKF Başkan Yardımcısı Kadir Akbulut ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Yenigün Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ömer Dinçer, Amatör Spor Kulüplerinin Başkanları, Yöneticiler ve Antrenörler ile Ceyhan Altınyıldız Spor Kulübü Yönetim Kurulu, Teknik Heyeti ve Futbolcular cenazede yer aldı.

Merhum Hacı Mehmet Taşpınar Hatay İlahiyat Camii’nden ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazı sonrası Pınarbaşı Hacılarkırı Kabristanı’na defnedildi.

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

coruhlu alt

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life