life paht shop life paht shop

Manisa Sporda Tesisleşmede Altın Çağını Yaşıyor

31 / 07 / 2018

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, il genelinde hayata geçirdiği dev yatırımlarla, sporda tesisleşmede Manisa’ya adeta altın çağını yaşatıyor

Zaman içerisinde yıpranan ve artık eski işlevini görmeyen Tevfik Lav Spor Tesislerinin yıkılmasının ardından başlayan modern tesis inşaatında çalışmalar aralıksız devam ediyor. Çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte tüm ayrıntılarıyla dört dörtlük bir spor merkezi olacak olan Tevfik Lav Spor Tesisleri Manisa’ya çok yakışacak.

Her alanda olduğu gibi sporda da marka kent olma yolunda önemli yatırımlar yapan Manisa Büyükşehir Belediyesi, Manisa’ya modern bir spor tesisi daha kazandırıyor. Bu kapsamda Manisa Büyükşehir Belediyesi, ilk olarak zaman içerisinde yıpranan ve artık yetersiz durumda olan Tevfik Lav Spor Tesisleri yıktı. Büyükşehir Belediyesi daha sonra futbol sahası, tenis kortu, tribün binası, spor salonu ve yatakhane binaları ile modern bir tesisi mevcut alana kazandırmak için inşaat çalışmaları başlattı. Çalışmalar hakkında bilgi veren Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün,” Tribün binasında kaba inşaat çalışmaları tamamlandı. Prefabrik yerleştirildi. Çatı imalatı devam ediyor. Ana binamızda ise giydirme cepheleri tamamlandı. Binanın iç tarafında ise ince işçilikler devam ediyor. Bunun yanı sıra halı sahada zemin uygulaması devam ediyor. Modern tesiste yer alan tenis kortlarda ise son rötuşlar yapılıyor” dedi.

Manisa’ya çok yakışacak

Yeni sportif başarılar elde edebilmek amacıyla spora önemli yatırımlar yaptıklarını da sözlerine ekleyen Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, modern tesisin Manisa’ya çok yakışacağını vurguladı.

 

 

 

 

kutsal inşaat

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life