life paht shop life paht shop

Mehmet İncu TFF İl Temsilciliğine Seçildi

01 / 08 / 2018

1 Agustos 2018 tarihinde yapılan ve 2 adayın yarıştığı TFF İzmir İle Temsilciliği seçimini Mehmet İncu kazandı

Her 2 yılda bir yapılan TFF İl Temsilciliği seçimi bu sene 1 Agustos 2018 tarihinde gerçekleşti. Mevcut İl Temsilcisi Tuncay Taşpınar ile 2016 yılında aday olan ve bu senede adaylığını koyan Mehmet İncu arasında geçen seçimi Mehmet İncu kazandı.

154 kulübün katıldığı seçimde 1 oy geçersiz sayılırken, Mehmet İncu 84, Tuncay Taşpınar ise 69 oy aldı. Alınan bu sonuç sonrası Mehmet İncu, TFF İzmir İl Temsilcisi seçildi.

Divan Başkanlığını Ali Rasim Alkışlar’ın yaptığı kurulda Katip üyeler ise Mustafa Sevgilioğlu ile Aslan Yıldız sürdürdü.

Geniş Katılım Oldu

154 Kulüp yetkilisin dışında TÜFAD İzmir Şube Başkanı Dr. Şaban Acarbay ve Yönetim Kurulu, İzmir ASKF Başkanı Kadri Yatkın ile Yönetim Kurulu, Saha Komiserleri Derneği Başkanı Cüneyt Meralbaysal ve Yönetim Kurulu ile kulüplerin Antrenör ve yöneticileri katılım gösterdi.

İlk Konuşmayı İzmir ASKF Başkanı Kadri Yatkın yaparken, iki adaya başarılar diledi. Ardından TÜFAD İzmir Şube Başkanı Dr. Şaban Acarbay kürsüye çıktı. Acarbay ise yapılacak olan seçimin İzmir’e hayırlı olmasını temenni etti.

Ardından Mikrofona Mehmet İncu ve Tuncay Taşpınar davet edildi. İki adayda projelerini oy kullanacak kulüplerin yetkililerine anlattı ve seçim başladı.

Yapılan seçim sonrası 2016 yılında aday olan ve 67 oy alarak kaybeden Mehmet İncu, bu sefer 2018’de yapılan TFF İzmir İl Temsilcilik seçimini 84 oy alarak zaferle ayrıldı.

 

Haber ve Foto: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

aydın oto alt

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life