aydinototepe aydinototepe

Balçova’da Efsane Olmayı Başardı

03 / 08 / 2018

İzmir Süper Amatör Lig ekiplerinden Balçova Belediye Termal Spor, iç transferde başarılı Orta saha oyuncusu Güngör Erdi Erişgin Yuvam dediği Balçova’yı bırakmadı

Son 17 sezondur Balçova Belediye Termal Spor formasını terleten ve hatta Balçova’da futbola başlayan yetenekli oyuncu gelen bir çok teklife rağmen, yuvasını terketmedi ve yeniden Balçova Belediye Termal Spor dedi.

1989 doğumlu oyuncu oynadığı futbolun dışında beyefendi kişiliği ile de tanınıyor. Balçova Belediye Termal Spor ile özdeşen tecerübeli oyuncu, formasını giydiği Balçova ekibinde 2 kez Türkiye Şampiyonluğu 1 kez de 1. Amatör’den Süper Amatör’e çıkma başarısı da elde etti.

Yılmaz, “İstikrar Abidesi Yuvada Kaldı”

İstiktrar abidesi olan oyuncu hakkında konuşan Futbol Şube Sorumlusu Ogün Yılmaz, “Altyapımızda yetişen ve yıllardır takımı terketmeyen başarılı oyuncumuz Erdi ile yeniden anlaşma sağladık. Hem takımda ağabeylik görevini başarı ile sürdüren hem de takımımızın kaptanı olan oyuncumuz, altyapımızdaki oyuncular içinde önemli rol üstlenmekte. Kendisi ile yeniden anlaşmanın mutluluğunu ekip olarak yaşıyoruz” dedi.

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

barfks

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life