başdaş tepe başdaş tepe

Kemalpaşa Esnafgücü’nden Sezon Öncesi Dayanışma Yemeği

04 / 08 / 2018

İzmir Süper Amatör Lig ekiplerinden Kemalpaşa Esnafgücü, 2018-2019 sezonu öncesi Yönetim Kurulu, Teknik Heyet ve oyuncu gurubuna Moral ve Dayanışma yemeği düzenledi

2018-2019 sezona hazırlıklara başlamadan önce Park Orman Kemalpaşa’da bir araya gelen Kemalpaşa Esnafgücü, oyuncu gurubu ve Teknik heyetle bir araya geldi. Gerçekleşen yemekte Moral ve dayanışmanın dışında tanışmalar yapıldı. Başkan Özgür Ejder Tunç, Yönetim Kurulu Üyeleri, Teknik Heyet ve oyuncu gurubu tek tek tanışma ve temennilerini paylaştı.

Yönetim Tam Kadro Yer Aldı

27 oyuncunun katıldığı Dayanışma yemeğine Yönetim Kurulu’nda Başkan Özgür Ejder Tunç, Başkan Yardımcısı Tekin Gündüz, Başkan Yardımcısı ve Altyapı ve Spor Okulları Sorumlusu Metin Ar, Genel Kaptan Yüksel Erçakır, Yöneticilerden Gülriz Ünal ve Spor Okulları Bayan Grup Sorumlusu Yudum Vatan, Diğer Yöneticiler Hüseyin Öz, Yunus Özdemir, Yunus Tiken, Oğuz Cantürk, Şehmus Tunç, Erkut Kaya, Halil Gürses ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Ümit Yıldız katılım gösterdi.

Teknik Heyet Görevinin Başında

Teknik Heyette ise Sportif Direktör Murat Alaçayır, Antrenör Savaş Silik, Yardımcı Antrenör İrfan Karaduman ve Hakan Sezer Dayanışma yemeğinde yer aldı.

İsim Değişikliği Yapılacak

Başkan Özgür Ejder Tunç, şu anda Kemalpaşa Esnafgücü olan takımın ismi değiştirilmek üzere Kemalpaşa FK olarak değiştirmek için işlemlere başladıklarını belirtti.

Kadın Yöneticiler Güç Verdi

Son Yıllarda Amatör Futbol Kulüpleri Kadın yöneticilere yer verirken, Kemalpaşa Esnafgücü takımı katkı ve güç sağlayacaklarına inandıkları 2 başarılı Kadını yönetim kuruluna dahil etti. Gülriz Ünal ile Yudum Vatan, yapılan yeni yönetimde yer aldıkları için mutlu olduklarını ifade ettiler.

Haberin Sonunda Kemalpaşa Esnafgücü Spor Kulübü Başkanı Özgür Ejder Tunç, Genel Kaptan Yüksel Erçakır, Başkan Yardımcısı Metin Ar,  Sportif Direktör Murat Alaçayır ve  Antrenör Savaş Silik ile Ege Spor Life İmtiyaz Sahibi Yılmaz Özlahlan Sohbet Gerçekleştirdi.

Bu Sohbeti İzlemek İçin Linki Tıklayınız.https://www.youtube.com/watch?v=C4uFDZHDEAo&feature=youtu.be

 

 

Haber ve Foto: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

 

 

 

 

çilek anaokul haber içi

BENZER HABERLER

PUAN TABLOSU

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life