lifepahtshop lifepahtshop

İzmir Futbolu Emin Ellerde

14 / 08 / 2018

İzmir’de geçtiğimiz Temmuz ayında yapılan TFF İzmir İl temsilciliği seçimlerini kazanan Mehmet İncu, göreve başlar başlamaz ekibini hemen belirledi

Çalışma ekibini seçime girmeden önce belirleyen Mehmet İncu, İzmir futboluna her yıl yaptığı güzel ve ciddi organizasyonlarla renk katan ve çocukların gelişiminde önemli rol üstlenen Mehmet Turu’yu Amatör Spor kamuoyuna sundu.

TFF İzmir İl Temsilcisi Mehmet İncu ekibin olmazsa olmazlarında Mehmet Turu’yu seçimden önce yaptığı görüşmelerle TFF İzmir İl Temsilciliği 1. Başkan yardımcılığını görevi verildiği  ifade edildi. Özellikle son yıllarda İzmir futboluna ve geleceğin genç miniklerine sağladığı organizasyonlarla önemli katkılar sağlayan Turu, verilen bu görev sonrası daha da hizmet anlamında çalışmaları sürdüreceğini ifade etti. Sözlerine devam eden Turu, “Yaptığımız hizmetlerle İzmir ve Türk futboluna katkı sağlamayı ve aldığımız bu anlamlı görevle hizmetimiz ve yoğun mesaimizi İzmir futboluna aktaracağız” dedi.

Ardından açıklama yapan TFF İzmir İl Temsilcisi Mehmet İncu, “ 1. Başkan yardımcılığı Mehmet Turu, 2. Başkan Yardımcılığı  Saha Komiserleri Dernek Başkan Yardımcısı Bülent Meralbaysal 3. Başkan Yardımcısı ise, Antrenör Selçuk Ergeldi ile İzmir futboluna en iyi şekilde hizmet edeceğiz” dedi.

 

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

barfks

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life