aydinototepe aydinototepe

Bucaspor’da Cihan Aktaş Dönemi Başladı

14 / 08 / 2018

TFF 3. Lig ekiplerinden İzmir temsilcisi Bucaspor’da Bugün( 14 Ağustos 2018)yapılan kongre sonrası yeni başkan Cihan Aktaş oldu

Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina’nın da katılım gösterdiği seçimi Cihan Aktaş kazanırken, Başkan Piriştina yeni Başkan Aktaş’ı tebrik etti.

Tek liste ile girilen seçimde kongre üyesi 60 delegenin katıldığı kongrede Başkanlığa İş adamı Cihan Aktaş seçildi.

Buca Belediyesi Olimpik Yüzme Havuzu Konferans salonunda gerçekleşen kongreye Buca Fan Taraftar Gurubu katılım gösterdi ve yeni seçilen Başkan Cihan Aktaş’ı kutladı.

Seçimde Şirketleşme için yapılan oylama 22’ye 20 sonucu çıkınca onaylanmadı.

Çiçeği Burnunda Yeni Başkan Cihan Aktaş’ın Yönetim Kurulu şöyle oluştu;

Başkan Cihan Aktaş olurken, yönetim kurulunda ise Mehmet Sevinç, Yusuf Kaya, Mehmet Volkan Okudan, Serdar Deniz, Okan Bulut, Olgun Dallıoğlu, Kıvanç Özkan ve İbrahim Halil Ülgen gibi isimler yer aldı.

Başkan Piriştina Aktaş’ı Tebrik Etti

Seçimi Kazanan Genç işadamı Cihan Aktaş’ı kutlayan Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina, Yeni seçilen Bucaspor Kulüp Başkanı Cihan Aktaş ile sürekli istişare içinde olacaklarını belirtti.

Tecrübeli Ekibe Sahibiz

Yeni Başkan Cihan Aktaş, “Ekibimde yöneticilik birikimi olan çok değerli bir isim Uğur Bostancıoğlu olacak. Esat Tanık önemli görevlerde bulunacak. Buca Belediyesi ile iş birliği içerisinde olacağız. Bu yıl takımı toparlayıp, gelir gider tablosunu çözüp, gelecek yıl kimleri getirebileceğimizi belirleyip, 2019-20 sezonunda asıl atılımı yapacağız” diye konuştu. Ayrıca sözlerine devam eden Aktaş, İlerleyen günlerde Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina ile görüşüp, belirlenen yol haritası ile hareket edeceklerini ifade etti.

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

coruhlualt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life