aydın oto tepe aydın oto tepe

Kulüplerle İstişare Toplantısı Yapıldı

15 / 08 / 2018

TFF İzmir İl Temsilcisi Mehmet İncu, Bugün (15 Ağustos 2018) yapılan toplantı ile Amatör Futbol Kulüpleri ile Sezon öncesi istişarelerde bulundu

Kıbrıs Şehirler Caddesinde bulunan Türkan Saylan Konferans salonunda gerçekleşen toplantıya kulüplerin ilgisi oldukça fazla oldu.

Saat 11:00’de Süper Amatör takımlar ile sezon öncesi görüşmeler yapan ve kulüplerinde fikirlerini alan TFF İzmir İl Temsilcisi Mehmet İncu, Yardımcıları Mehmet Turu, Bülent Meralbaysal ve Selçuk Ergeldi’nin hazırlamış oldukları sezon öncesi çizelgeleri kulüplere sunarak, görüşler alındı. Saat: 12:00’de 1. Amatör Lig ekipleri, Saat 13:00’de 2. Amatör Lig ekipleri ve Saat 14:00’de ise Elit Gruplara katılan takımlar ve Alt kategoriler ile ilgili fikir alışverişleri gerçekleşti. 

Toplantıya katılan kulüp yöneticileri yapılan bu istişare toplantısından memnun kaldıklarını belirtirken, TFF İzmir İl Temsilcisi Mehmet İncu ise, yapılan görüşmeler sonucunda kulüplerin fikirlerini aldıklarını dile getirirken, verimli bir toplantı olmasından dolayı da memnun olduklarını ifade etti. Sözlerine devam eden Mehmet İncu, “İzmir ASKF Başkanı Kadri Yatkın’a Yönetim Kuruluna ve 2 Federasyon çalışanlarına ayrıca teşekkür ediyorum. Göreve başladığım andan itibaren Kadri Yatkın başkanımın destekleri şahsım ve ekibimin için çok büyük şans oldu. Başkanımız önderliğinde çok daha güzel işlere imza atacağız”dedi.

 

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

kutsal inşaat

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life