çoruhluastepe çoruhluastepe

Can Güler Yuvada Kaldı

15 / 08 / 2018

İzmir Süper Amatör Lig ekiplerinden Aliağa Belediye Helvacıspor, Orta saha oyuncusu Can Güler ile yeniden anlaşma sağladı

Geçen sezon Aliağa Belediye Helvacıspor forması ile şampiyonluk yaşayan oyuncu sezonun sona ermesi ile ikinci transfer döneminde BAL ligi ekiplerinden Çiğli Belediyespor’a transfer olmuştu. Oyuncu 2018-2019 sezonunda yeniden yuvaya döndü ve Aliağa Belediye Helvacıspor ile anlaştı.

Tecrübeli oyuncunun imza törenine Başkan Cengiz Doğru ile Yönetim Kurulu üyeleri Kazım Nuri Yıldız ve Serdar Alkan katılım gösterdi.

1985 doğumlu oyuncu Futbola Altay altyapısında başladı. 5 sezon Siyah beyazlı ekibin formasını terleten oyuncu ardından Bergama Belediyespor’a transferini gerçekleştirdi. Tecrübeli oyuncu sezon sonunda Muğlaspor’da 2 sezon oynadı ve Profesyonel imzayı attı. Oyuncu ardından sırasıyla Bergama Belediyespor, Çiğli Belediyespor, Küçük Çiğli Gençlik ve Aliağa Belediye Helvacıspor takımlarının formasını terletti. Oyuncu 2018-2019 sezonunda Aliağa Belediye Helvacıspor ile yeniden anlaşma sağladı. Tecrübeli ayak BAL Ligi, U21 ve Akademi Liglerinde 143 maçta 11 gol kaydetmeyi başardı.

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

aydinotoalt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life