lifepahtshop lifepahtshop

Çiğli Esentepe Sezonun Startını Verdi

16 / 08 / 2018

İzmir 1. Amatör Lig ekiplerinden Çiğli Esentepe Spor, 2018-2019 sezonunun startını Çiğli Atatürk Stadı’nda yaptığı çalışma ile verdi

Kuruluşunun ilk aylarında 2. Amatör Lig ’te şampiyon olan Çiğli Esentepe Spor 1. Amatör Lig ‘e de şampiyonluk parolasıyla başladı. Teknik sorumlu Serkan Özkayagan önderliğinde çalışmalarını sürdüren takım ilerleyen günlerde İzmir ‘in kuvvetli takımlarıyla yapacağı hazırlık maçlarıyla lige hazır bir şekilde girmek istiyor. Sezonun ilk çalışmasını yakından takip eden Kulüp Başkanı Uğur Güneş, “23 Haziran’da 2. Amatör Ligi şampiyon tamamladık.20 gün dinlenmenin ardından 1. Amatör Lig hazırlıklarına da ilk başlayan takımlardan biriyiz. İnşallah yeni çıktığımız bu lig te başarılı olup Süper Amatör Lig’e yükseliriz. “dedi.

Antreman  sonrası görüşlerini aldığımız Teknik Sorumlu Serkan Özkayagan ise “ Şampiyonluk beratına sahip bir takımımız var .Buna rağmen kaliteyi daha da artırmak adına eksik gördüğümüz mevkilere transferler yaptık. Süper Amatör Lig’e yükselip  Çiğli’mize bir Süper Amatör Lig  takımı daha kazandırmış oluruz ”dedi.

 

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

aydinotoalt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life