çoruhluastepe çoruhluastepe

Bornova Belediyespor Basketbol A Takımı Sezonu Açtı

05 / 09 / 2018

Bornova Belediyespor Erkek Basketbol Takımı, yeni sezon hazırlıklarına dün akşam saatlerinde Altındağ Atatürk Spor Salonunda yaptığı antrenmanla başladı.

Başantrenör, Zafer Aktaş yönetiminde gerçekleştirilen antrenmanda Genel Menajer Çağlar Karabulut'ta yer alırken takıma yeni katılan oyuncularımızla beraber genç takımdan oyuncularda çalışmada yer aldı.

Yeni sezon ile ilgili görüşlerini belirten Başantrenör Zafer Aktaş:İyi bir sezon olmasını diliyorum. Öncelikle yeni sezon herkese hayırlı olsun. Yoğun bir hazırlık dönemi takımımızı bekliyor. Ligde mücadele edecek tüm takımlara iyi, sağlıklı ve sakatlıksız bir sezon diliyorum dedi.

Genel Menajer Çağlar Karabulut ise,” Geçen sezondan bu yana Bornova Belediyespor olarak TB2L de güzel Basketbolu sahaya yansıtma hedefimizle ilerledik. Bu sezonda hedefimiz aynı. Seyircilerimize güzel Basketbol izletmek istiyoruz. Yeni Antrenörümüz ve takımımıza yeni katılan oyuncularımızla genç oyuncularımızın takıma katılmasıyla sezona başladık. Sezon öncesi takımımızın performansına olumlu katkı yapacak turnuvalara katılacağız. Yeni sezon tüm takımlarımız için hayırlı olmasını, sakatlıksız geçmesini diliyorum dedi.

 

 

 

 

barfks

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life