çoruhlu aş çoruhlu aş

Sağlıkçılar Sezon Öncesi Toplandı

07 / 09 / 2018

İzmir’de Amatör Futbol maçlarında görev alan sağlıkçılar 2018-2019 sezonu öncesi bir araya geldi

2018-2019 sezonu öncesi bir araya gelen Sağlıkçıların toplantısına ASKF Başkanı Kadri Yatkın, TFF İzmir İle Temsilcisi Mehmet İncu ve TÜFAD İzmir Şube Başkanı Dr Şaban Acarbay’ın da katılmış olduğu İzmir Saha Sağlıklıçıları Derneği’nin sezon öncesi toplantısı gerçekleşti

İzmir Saha Sağlıkçılar Derneği Başkanı Kadir Akbulut ve Yönetim Kurulu üyeleri Bülent Meralbaysal, Dr. Cengiz Uzuncan, Nurgül Tüngür, Kenan Gülergül, Şahin Geçer ve Erhan Daşdelen’den oluşan isimler toplantıya katılım gösterdi.

İzmir Saha Sağlıkçılar Derneği Başkanı Kadir Akbulut günün anlam önemiyle ilgili konuşma yaptı. Akbulut, “Türkiye’de bir ilk olan Saha Sağlıkçılar Derneğini kurarak önemli bir iş gerçekleştirdik. İlerleyen zamanlarda daha da başarılı olup güzel işlere imza atacağız”dedi.

Ardından ASKF Başkanı Kadri Yatkın, TFF İzmir İl Temsilcisi Mehmet İncu, TÜFAD İzmir Şube Başkanı Dr Şaban Acarbay aldı. Konuşmacılar kurulan bu derneğin geçen sezon başarılı olduğunu, bu sezondan sonrada başarılarının devam edeceklerini ifade ettiler.

 Daha sonra Dr.Cengiz Uzuncan ve sağlık personeli aynı zamanda sağlık yönetim kurulu üyesi Nurgül Tüngür’ün hazırlamış olduğu ilk yardım eğitim semineri gerçekleştirildi. Eğitim sonunda sağlıkçıların Dilek ve şikayetleri dinlenerek son buldu.

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

kutsal inşaat

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life