aydın oto tepe aydın oto tepe

SAL BEYAZ GRUP FİKSTÜRÜ

08 / 09 / 2018

İzmir Süper Amatör Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden 14 takımın fikstürü belli olurken, ilerleyen günlerde gün ve saatleri de belirlenecek

2018-2019 sezonunda mücadele edecek olan Süper Amatör Lig Beyaz Grup 6-7 Ekim 2018 tarihinde başlayacak.

Buna göre Ligde 14 takımın fikstür programı belli oldu. İlerleyen günlerde gün ve saatleri belli olacak.

 

1.Hafta;

 

Halilbeylispor-Kemalpaşa Esnafgücü

Menderes BLD.Eğitim- Alaçatıspor

Şirinyerspor- Torbalı Çaybaşıspor

Balçova Belediye Termal- Narlıdere Belediyespor

Torbalıspor- Güraltay

Çeşme Belediyespor- Güzelbahçe Belediyespor

Bayındırspor- Gaziemir Gençlik

 

2. Hafta;

Güzelbahçe Belediyespor- Gaziemir Gençlik

Güraltay-  Çeşme Belediyespor

Narlıdere Belediyespor-Torbalıspor

Torbalı Çaybaşıspor- Balçova BLD. Termal

Alaçatıspor- Şirinyerspor

Kemalpaşa Esnafgücü- Menderes BLD. Eğitim

Halilbeylispor-Bayındırspor

 

3. Hafta;

Gaziemir Gençlik- Güraltay

Menderes BLD. Eğitim- Halilbeylispor

Şirinyerspor- Kemalpaşa Esnafgücü

Balçova BLD. Termal- Alaçatıspor

Torbalıspor- Torbalı Çaybaşıspor

Çeşme Belediyespor- Narlıdere Belediyespor

Bayındırspor- Güzelbahçe Belediyespor

 

4. Hafta;

Güraltay- Güzelbahçe Belediyespor

Narlıdere Belediyespor- Gaziemir Gençlik

Torbalı Çaybaşıspor- Çeşme Belediyespor

Alaçatıspor- Torbalıspor

Kemalpaşa Esnafgücü- Balçova BLD. Termal

Halilbeylispor- Şirinyerspor

Menderes BLD. Eğitim- Bayındırspor

 

5. Hafta;

Gaziemir Gençlik- Torbalı Çaybaşıspor

Güzelbahçe Belediyespor- Narlıdere Belediyespor

Şirinyerspor- Menderes BLD. Eğitim

Balçova BLD. Termal- Halilbeylispor

Torbalıspor- Kemalpaşa Esnafgücü

Çeşme Belediyespor- Alaçatıspor

Bayındırspoır- Güraltay

 

6. Hafta;

 

Narlıdere Belediyespor- Güraltay

Torbalı Çaybaşıspor- Güzelbahçe Belediyespor

Alaçatıspor- Gaziemir Gençlik

Kemalpaşa Esnafgücü- Çeşme Belediyespor

Halilbeylispor- Torbalıspor

Menderes BLD. Eğitim- Balçova BLD. Termal

Şirinyerspor- Bayındırspor

 

 

7. Hafta;

 

Gaziemir Gençlik- Kemalpaşa Esnafgücü

Güzelbahçe Belediyespor- Alaçatıspor

Güraltay- Torbalı Çaybaşıspor

Balçova BLD. Termal- Şirinyerspor

Torbalıspor- Menderes BLD.Eğitim

Çeşme Belediyespor-Halilbeylispor

Bayındırspor- Narlıdere Belediyespor

 

8. Hafta;

 

Torbalı Çaybaşıspor- Narlıdere Belediyespor

Alaçatıspor-Güraltay

Kemalpaşa Esnafgücü- Güzelbahçe Belediyespor

Halilbeylispor- Gaziemir Gençlik

Menderes BLD. Eğitim- Çeşme Belediyespor

Şirinyerspor-Torbalıspor

Balçova BLD. Termal- Bayındırspor

 

9. Hafta;

 

Gaziemir Gençlik- Menderes BLD. Eğitim

Güzelbahçe Belediyespor- Halilbeylispor

Güraltay- Kemalpaşa Esnafgücü

Narlıdere Belediyespor- Alaçatıspor

Torbalıspor- Balçova BLD. Termalspor

Çeşme Belediyespor- Şirinyerspor

Bayındırspor- Torbalı Çaybaşıspor

 

10. Hafta;

 

Alaçatıspor- Torbalı Çaybaşıspor

Kemalpaşa Esnafgücü- Narlıdere Belediyespor

Halilbeylispor- Gürlatay

Menderes BLD. Eğitim-Güzelbahçe Belediyespor

Şirinyerspor-Gaziemir Gençlik

Balçova BLD. Termal- Çeşme Belediyespor

Torbalıspor- Bayındırspor

 

11. Hafta;

 

Gaziemir Gençlik- Balçova BLD. Eğitim

Güzelbahçe Belediyespor- Şirinyerspor

Güraltay- Menderes BLD. Eğitim

Narlıdere Belediyespor-Halilbeylispor

Torbalı Çaybaşıspor- Kemalpaşa Esnafgücü

Çeşme Belediyespor-Torbalıspor

Bayındırspor- Alaçatıspor

 

12. Hafta;

 

Kemalpaşa Esnafgücü- Alaçatıspor

Halilbeylispor- Torbalı Çaybaşıspor

Menderes BLD. Eğitim- Narlıdere Belediyespor

Şirinyerspor-Güraltay

Balçova BLD. Termal- Güzelbahçe Belediyespor

Torbalıspor-Gaziemir Gençlik

Çeşme Belediyespor- Bayındırspor

 

13. Hafta;

 

Gaziemir Gençlik- Çeşme Belediyespor

Güzelbahçe Belediyespor- Torbalıspor

Güraltay- Balçova BLD. Termal

Narlıdere Belediyespor- Şirinyerspor

Torbalı Çaybaşıspor-Menderes BLD. Eğitim

Alaçatıspor- Halilbeylispor

Bayındırspor- Kemalpaşa Esnafgücü

 

 

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

aydın oto alt

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life