lifepahtshop lifepahtshop

Kemalpaşaspor Taraftarlarından Anlamlı 8 Eylül Etkinliği

09 / 09 / 2018

İzmir Süper Amatör Lig ekiplerinden Kemalpaşaspor’da 8 Eylül Kemalpaşa’nın düşman işgalinden kurtuluş yıl dönümü nedeni ile taraftar anlamlı bir etkinliğe ima attı

Kemalpaşa’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 96. Yıldönümünde, Kemalpaşa Spor Kulübü Taraftarları anlamlı bir etkinliğe imza attı. İlçenin düşman işgalinden kurtulduğu 8 Eylül’de “Fener Alayı Yürüyüşü” organize eden taraftarlar ilçe sokaklarında marşlar söyleyerek yürüdüler. Çok sayıda taraftarın ve Kemalpaşalı vatandaşların katıldığı etkinlik güzel görüntülere sahne oldu. Etkinliğin düzenlenmesine destek olan herkese teşekkür eden Kemalpaşaspor taraftar lideri Emre Koç Milli Birlik ve Beraberliğin sürekliliğini sağlamak amacıyla bu tür etkinlerin devamının geleceğini belirtti.

Kemalpaşaspor taraftarları olarak takımlarına olan desteklerinin de her zaman süreceğini ifade eden Koç “Kemalpaşaspor. Kemalpaşa’da yaşayan herkesin kulübü. Tüm Kemalpaşalıların desteği ile daha güzel yerlere geleceğimizi biliyoruz. Bizler taraftar olarak hem sahada hem de ilçemizde kulübümüzü en iyi şekilde temsil etmek için çabalıyoruz. Birlik ve beraberlik içerisinde olduğumuz sürece başaramayacağımız hiçbir şey yoktur. Düzenlemiş olduğumuz Kurtuluş etkinliğimiz ile bir farkındalık oluşturmak istedik. Etkinliklerimizin devamı gelecek. 8 Eylül Kurtuluş Günü Fener Alayı etkinliğimize katılan herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

 

 

 

barfks

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life