lifepahtshop lifepahtshop

İZMİRSPOR 95. YAŞINI KUTLADI

09 / 09 / 2018

Spor Toto Bölgesel Amatör Ligde mücadele eden İzmirspor 95. Yılını ve İzmir’in düşman işgalinden kurtuluşunu Cavit Ölçer tesislerinde yaptığı kutlamalarla ile gerçekleştirdi

Kutlamaları İnciraltı Cavit Ölçer tesislerinde yapan ve 500’ün üzerinde katılım gerçekleştiği Uçurtma şenliği de organize edildi. İzmir’in kurtuluşu ile aynı gün olma sebebi ile İzmirspor camiası iki kutlamayı birden gerçekleştirdi.

95. Yılını kutlayan ve Gerçekleşen organizasyonda İzmirspor Kulüp Başkanı Mustafa Gürkan ve Kulüp yönetim kurulu ile taraftarlar da katıldı.

95. Yıl nedeni ile konuşan Başkan Mustafa Gürkan, “09 Eylül 1923 yılında Eşrefpaşa da kurulan İzmirspor şanlı tarihi süresince Türk sporuna binlerce sporcu yetiştirmiş olmanın gururunu yaşamaktadır ve yaşayacaktır”dedi.

Ayrıca sözlerine devam eden Gürkan, “Şartlar ne olursa olsun spor kulübü olmanın ilkelerinden ödün vermeyen İzmirspor’umuzun 95. Kuruluş yılı ile güzel İzmir’imizin düşman işgalinden kurtuluşunun 96. Yılını kutlar başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm silah arkadaşları ve şehitlerimizi saygı ile anarız. Bu vesile ile İnciraltı Cavit Ölçer tesislerinde yaptığımız 4. Cavit Ölçer uçurtma şenliğimize katılan İzmir halkını ve İzmirspor camiasına sonsuz teşekkür ediyorum”dedi.

 

 

 

barfks

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life