lifepahtshop lifepahtshop

Geleceğin Şampiyon Cimnastikçileri Bornova'da Yetişiyor

10 / 09 / 2018

Ulusal ve Uluslararası şampiyonalarda elde ettiği başarıları ile büyük gurur yaşatan Bornova Belediyespor Cimnastik Şubesi, spor okullarında çok sayıda minik yıldızı geleceğe hazırlıyor

Yetenekleri ile dikkat çeken minik cimnastikçiler kulübün lisanslı sporcuları arasına katılıyor.

Faaliyetlerini kızlar ve erkekler kategorisinde sürdüren Cimnastik Şubesi, spor okullarında çok sayıda çocuğu cimnastik ile tanıştırıyor.

Yaş gruplarındaki spor okulunda 2011-2012 ve 2013 doğumlu minikler eğitim alıyor. Bornova Spor Salonu’nda verilen cimnastik kursular çok sayıda sporcunun katımıyla gerçekleşiyor.

Deneyimli antrenörlerin gözetimindeki kurslar öğrencilerin hem fiziksel hem de zihinsel gelişimlerine katkı sağlıyor.

Milli sporcular yetiştiriyoruz

Bornova Belediyespor Cimnastik Antrenörü Gülşah Başol, Kurslarımız, Kış ve Yaz dönemi olmak üzere yılın 12 ayı devam ediyor. Spor okullarından seçtiklerimiz yetenekli çocukları yarışmacı gruplara aldıklarını belirterek, “Amacımız milli sporcular yetiştirmek. 3 antrenörümüzle birlikte bu yönde çalışmalarımız çok iyi gidiyor.” diye konuştu.

Dünya Şampiyonu çıkaran Branşımız

Bornova Belediyespor Milli Sporcusu Koray Altınel, 2017 yılı Yaş Grupları Trambolin Cimnastik Dünya Şampiyonası’nda partneri Doğukan Büyükarslan birlikte Dünya Şampiyonu olmuştu.

 

 

 

aydinotoalt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life