lifepahtshop lifepahtshop

PEKDAŞ’DAN ALTAY’A DESTEK SÖZÜ

12 / 09 / 2018

Altay Sportif Direktörü Özden Töraydın ile bir araya gelen Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş, Altay’ın 1. Lig’e yaptığı dikkat çekici başlangıcın devam edeceğine inandığını belirterek, Siyah-Beyazlılar’a destek sözü verdi.

Boluspor deplasmanının hazırlıklarını sürdüren Altay’da Sportif Direktör Özden Töraydın, Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş’ı makamında ziyaret etti. Kurumsal İletişim Direktörü Can Erbesler’in de katıldığı ziyarette kulübün yeni sezon hedefleri ve ihtiyaçları hakkında bilgi veren Töraydın, kent sporu ve Altay’a yaptığı katkılardan ötürü Başkan Pekdaş’a teşekkür ederek Altay’ın yeni sezon formasını hediye etti.

Başkan Pekdaş samimi bir atmosferde gerçekleşen görüşmede, Altay’ın Özgür Ekmekçioğlu başkanlığındaki doğru yönetim anlayışıyla son iki sezonda elde ettiği iki şampiyonluğun tüm İzmir adına gurur verici olduğunu söyledi. Atatürk Stadı’nda Gümüşhanespor ile oynanan kader maçında tribünde yer aldığını ve Altay taraftarı ile İzmir’in Altay’a verdiği desteğin unutulmaz bir an olduğunu kaydeden Pekdaş, Altay’a destek sözü verdi.

OYUNCULAR TARAFTARLA TEK YÜREK

Öte yandan siyah-beyazlı oyuncular, 87. İzmir Enternasyonel Fuarı Ana Sponsoru Folkart standında Altaylı taraftarlarla buluşmayı sürdürüyor. Kappel, Marco ve Pedro ile başlayan organizasyon; Furkan, Yasin ve Özgür’den sonra Altay’ın kalecileri; Aydın, Egemen ve Emre ile devam etti. Taraftarlar ile sohbet edip forma imzalayan başarılı file bekçileri, Simay Demirezer adlı engelli taraftara jest yaparak imzalı yeni sezon formasını hediye etti. Her akşam saat 20:00 başlayan oyuncu-taraftar buluşmaları farklı futbolcuların katılımıyla Cuma akşamına kadar devam edecek.

 

 

 

aydinotoalt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life