aydinototepe aydinototepe

Şampiyon Hoca Çiğli Esentepe Spor ’da Kaldı

12 / 09 / 2018

İzmir 1. Amatör Lig ekiplerinden Çiğli Esentepe Spor, Antrenör Serkan Özkayagan ile yeniden anlaşma sağladı

Geçen sezon 2. Amatör Ligde kendi grubunu lider tamamlayan ve 1. Amatör Lige yükselme başarısı elde eden genç çalıştırıcı yeniden Çiğli Esentepe Spor ile anlaşma sağladı. Çiğli Esentepe Spor yönetimi  2017-2018 sezonunda yaşanılan başarıda büyük katkısı bulunan Şampiyon hoca Serkan Özkayagan ile yola devam dedi  ve 2018-2019 sezonu için antrenörü yuvada tuttu.

Serkan Özkayagan’ın imza töreninde Çiğli Esentepe Spor  Kulüp Başkanı Uğur Güneş , Asbaşkan Dilo Güneş , Genel Sekreter Levent Baştan ve Futbol Şube Sorumlusu Ümit Alp katılım gösterdi.

Anlaşma sonrası mutlu olduğunu belirten Serkan Özkayagan, “Geçen sezon grubumuzda şampiyon olmayı başardık ve 1. Amatör Lige yükseldik. Bu sezonda istediğimiz sonuçları  alarak , Süper Amatöre çıkmayı hedefliyoruz”  dedi.

Çiğli Esentepe Spor  Kulüp Başkanı Uğur Güneş   “ Kuruluşumuzun 6. Ayında bizi şampiyon yaparak büyük bir başarıya imza atan Serkan Hocamızla yola devam ediyoruz. Hedefimiz bu sezon da şampiyon olarak Süper Amatör Lige yükselmek. Bunun için Serkan Hoca’nın talebiyle kulübümüze yakışan oyuncuları bünyemize katacağız”  dedi.

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

aydinotoalt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life