aydinototepe aydinototepe

Kaptan Emre Elçora yuvada kaldı

13 / 09 / 2018

İzmir 1. Amatör Lig ekiplerinden Çiğli Esentepe Spor, iç transferde takım kaptanı Emre Elçora ile yeniden anlaşma sağladı ve Kaptan yuvayı terketmedi.

Kuruluşundan itibaren Çiğli Esentepe Spor takımının formasını terleten Emre Elçora, Başkan Uğur Güneş, Asbaşkan Dilo  Güneş ,Genel Sekreter Levent Baştan, Futbol Şube Sorumlusu Ümit Alp ve Antrenör Serkan Özkayagan  katıldığı törenle imzayı attı.

Yuvada kalan kaptan Elçora, “Bu sene de Çiğli Esentepe Spor’da olmanın en doğru tercih olduğuna inanarak yuvamda kaldım. Yeni kurulmuş bir takımız. 2. sezonumuzda da yine önceliğimiz ve hedefimiz amatör ruhla ilerleyip gençlerimizi doğru yöne teşvik edip onların önünü açmak olacak. Bu doğrultuda Başkanımızın ve hocamızın yönetiminde takımın abileri olarak bizlere de önemli görevler düşüyor. Gençlerimizde önemli gelişimler sağlayıp dinamik, yarışmacı ve başarılı bir takım olacağımıza inanıyorum. Şimdiden tüm Amatör futbol ailesine hayırlı sezonlar dilerim” dedi.

1990 doğumlu Stoper mevki oyuncusu Emre Elçora , futbola Karşıyaka SK takımında başladı. 1 sezon sonra Dedebaşı Spor a geçen oyuncu 10 yıl forma giyen oyuncu,son iki sezondur  Kırmızı-Siyahlı ekip Çiğli Esentepe Spor formasıyla mücadele ediyor.

Anlaşma sonrası konuşan Başkan Uğur Güneş “ Emre Elçora herkesin isteyip alamadığı bir oyuncuydu, geçtiğimiz sezon bize güvendi ve imzayı atıp yeni kurulan kulübümüzün şampiyonluğunda büyük katkısı oldu. Bu sezonda herkes kulüp ortamından o kadar memnun ki o da bizde imzayı atarken zerre düşünmedik. Yeni sezonda da hocamızın ve arkadaşlarının isteği üzerine kaptanlığa getirdiğimiz oyuncumuza başarılar diliyoruz”dedi.

 

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

aydinotoalt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life