çoruhluastepe çoruhluastepe

İZMİR HAKEMLERİ SEZONU AÇTI

14 / 09 / 2018

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği İzmir Şubesi tarafından düzenlenen 2018 2019 futbol sezonu açılış töreni 13.09.2018 tarihinde Atatürk Stadı’nda gerçekleşti.

Açılışa Gençlik ve Spor Müdürlüğü Müdür Vekili Ali Salbaş, Merkez Hakem Kurulu Üyesi Erol Ersoy, Bölgesel Hakem Kurulu Üyesi Aykut Gümülü, İl Hakem Kurulu Başkanı Mustafa Aslan, TFFHGD İzmir Şube Başkanı Dr.Raci Köprülü ile FIFA hakemleri Halis Özkayha, Alper Ulusoy, Halil Umut Meler, Ekrem Kan, Mustafa Emre Eyisoy, Bülent Kökten ,Murat Çolak ile diğer hakem ve gözlemciler katıldı.

Açılış töreninde TFFHGD Şube Başkanı Dr. Raci Köprülü,  İl Hakem Kurulu Başkanı Mustafa Aslan, eski ayan hakemlerden Elmas Arabacı,  Merkez Hakem Kurulu Üyesi Erol Ersoy birer konuşma yaptı.

Törenin devamında Bölgesel yardımcı hakemliğe yükselen Abdürrahim Akça, Kaan Kaya, Arda Anıl Yavruoğlu, Mehmet Karaca, Refik Erim, İbrahim Karakuş, Selman Kılınç, Kadir Sonoacak, Denizcan Şahin, Mert Şahin, Sami Menteş, Mehmet Karakuyu, İsmail Çetin, Tahir Atakan Açık, Tolga Okumuş, Hüseyin Gegeroğlu’na plaket ve başarı belgelerini Süper Lig Gözlemcisi Sebahattin Şahin verdi.

 Kadın Bölgesel Yardımcı Hakemliğine terfi eden Ayşenur Karakoç ile  Kadın Bölgesel Hakemliğe terfi eden Ecren Koç’a plaket ve başarı belgelerin eski FİFA hakemi ve UEFA Gözlemcisi Dilan Deniz Gökçek İşcan verdi.

  Bölgesel hakemliğe yükselen Can ÇAKIR, Mert İlhan Sarıgül, Aykut Çetinkaya, Fatih Tokail, Çağrı Oğuzhan Serpim, Erdem Demirtaş, Reşat Onur Coşkunses, Ayberk Demirbaş’a plaket ve başarı belgelerini eski süper lig hakemi ve süper lig gözlemcisi Yavuz Tunç ile Engin Kurt VERDİ.

 C  Klasman Yardımcı Hakemliğine terfi eden Uğur Başdaş, Ercan Akdeniz, Murat Yanat, Tolga Atasoy’a plaket ve başarı belgelerini Süper Lig Gözlemcisi Ünsal Çimen ile Ege Üniversitesi Spor Kültür Daire Başkanı Gürcan Temizel verdi.

  C Klasman Hakemliğine terfi eden Emre Bulut’a plaket ve başarı belgesini UEFA Gözlemcisi Oğuz Sarvan verdi.

 B Klasman Yardımcı Hakemliğine terfi eden Güner Mumcu Taştan’a plaket ve başarı belgesini Gençlik ve Spor Müdürlüğü Müdür Vekili Ali Salbaş, Muhammet Ali Doğan’a plaket ve başarı belgesini Eski Süper Lig Hakemi ve MHK üyesi Ekrem Yenci, Egemen Savran’a plaket ve başarı belgesini eski süper lig hakemi Müşfik Talas verdi.

B Klasman Hakemliğine terfi eden Direnç Tonusoğlu , Erdem Temel’e plaket ve başarı belgelerini TFFHGD Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Aytekin Durmaz verdi.

 Bölgesel Gözlemciliğe terfi eden Halil İbrahim Akar ve Ahmet Altunhan‘a plaket ve başarı belgelerini İl Hakem Kurulu Başkanı Mustafa Aslan verdi.

 Klasman Gözlemciliğine terfi eden Necdet Akçasoy, Murat Saraç, Hakan Akmısır, Levent Aktan, Ali Rüstem Kurt’a plaket ve başarı belgelerini Bölgesel Hakem Kurulu üyesi Aykut Gümülü verdi.

 Süper Lig Yardımcı Hakemliğine terfi eden Gökmen BaltacıI’ya plaket ve başarı belgesini Merkez Hakem Kurulu Üyesi Erol Ersoy verdi. Ödül töreninin ardından kurban kesimi ve ikramların ardından açılış töreni sona erdi.

 

 

 

 

 

barfks

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life