çoruhluastepe çoruhluastepe

Saha Komiserleri Sezonunu Açtı

15 / 09 / 2018

İzmir Saha Komiserleri Derneği, 15 Eylül 2018 (Bugün) Faal Futbol Hakemleri Dernek Salonunda 2018-2019 sezonunun açılışını yaptı

İzmir ASKF Başkanı Kadri Yatkın, Saha Komiserleri Onursal Başkanı Ali Rıza Leblebici, TFF İzmir İl Temsilcisi Mehmet İncu ve Yardımcısı Selçuk Ergeldi,  TFF İzmir bir önceki İl Temsilci Tuncay Taşpınar, Sağlıkçılar Derneğinden Başkan Kadir Akbulut’u temsilen Yönetim Kurulu Üyesi Nurgül Tüngür ve Şahin Geçer ile Emektar Sağlıkçılardan Erdoğan Buyrukçu katılım gösterdi.

Konuşmacılar yeni sezon öncesi tüm saha komiserlerine başarılar diledi. Başarı dileklerinden sonra Saha Komiserleri Derneği Başkanı Cüneyt Meralbaysal ve Yardımcısı Bülent Meralbaysal katılım gösteren herkese teşekkür etti.

Plaket Takdim Edildi

25 yıl boyunca İzmir Futbola hizmet eden Saha Komiserlerinden Hasan Opsar, Uysal Atlı ve Şaban Kasalar’a plaket takdim edildi.

 

Saha Komiserlerine Çanta Verildi

Bir önceki TFF İzmir İl Temsilcisi Tuncay Taşpınar, geçen sezon Saha Komiserlerine Çanta sözü vermişti. Taşpınar, bugün yapılan sezon açılışında Saha Komiserlerine çantaları takdim etti. Sezon öncesi tüm saha komiserlerine de Akreditasyon kartları teslim edildi.

 

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

barfks

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life