çoruhluastepe çoruhluastepe

Ali Serhat ve Mehdiyev Kemalpaşaspor'da

18 / 09 / 2018

İzmir Süper Amatör Lig ekiplerinden Kemalpaşaspor, dış transferde Ali Serhat Özdemir ile Azeri Ayaz Mehdiyev’i renklerine bağladı

Transfer çalışmalarına devam eden Kemalpaşaspor orta saha oyuncusu Ali Serhat Özdemir'i ve Ayaz Mehdiyev’i renklerine kattı.

Kulübe sağladığı destekleri ile Kemalpaşa Nur Pide'nin sahibi yönetici İshak Üstündağ'ın sponsor olması ile transfer gerçekleşti.

Futbola Fikirtepe Dumlupınarspor'da başlayan Ali Serhat Özdemir daha sonra sırasıyla Bağcılarspor, Beylerbeyispor, Mecidiyespor, Alibeyköyspor, Kuştepespor, Bucak Bld. Spor,Kırıkkale Büyük Anadoluspor, Sarıkamış Bld. Spor, Konyaltı Bld. Spor, Kayseri Şekerspor, Yeni Çanspor, Konya Ereğli Spor ve Siirt İstanbul Yavuz Selim Spor takımlarında forma giydi.

Günün ikinci transferini gerçekleştiren Kemalpaşaspor, dış transferde Orta saha oyuncusu Azeri Ayaz Mehdiyev’i de kadrosuna dahil etti.

Azerbaycan Premier liginde Revan Baki ve Sumqayıt takımlarında forma giyen oyuncu ülkemizde de PTT 1. Lig temsilcisi Giresunspor'da oynadı

 

 

 

aydinotoalt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life