tff il temsilcisi tff il temsilcisi

ŞENOL’DAN ALTAY’A TAM DESTEK

20 / 09 / 2018

Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol, ilçeleri ile özdeşleşen Altay’ın son 2 sezondur yakaladığı başarının birçok takıma örnek nitelikte olduğunu kaydetti

Altay Sportif Direktörü Özden Töraydın ile bir araya gelen Başkan Şenol, Siyah-Beyazlı ekibe geçmiş yıllarda olduğu gibi desteklerinin artarak süreceğini söyledi.

Hafta sonu oynanacak Giresunspor maçının hazırlıklarını sürdüren Altay’da Sportif Direktör Özden Töraydın, Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol’u makamında ziyaret etti. Kurumsal İletişim Direktörü Can Erbesler’in de katıldığı ziyarette kulübün yeni sezon hedefleri ve ihtiyaçları hakkında bilgi veren Töraydın, ilçedeki sportif faaliyetler ve Altay’a yaptığı katkılardan ötürü Başkan Şenol’a teşekkür ederek Altay’ın yeni sezon forması ve PTT ile yapılan özel hatıra pulunun bir örneğini hediye etti.

104 yıldır armasında İzmir kentinin adını gururla taşıyan Altay’ın Gaziemir ile bütünleştiğini ve tüm ilçe için büyük öneme sahip olduğunu ifade eden Başkan Şenol, son iki sezonda kaldırılan iki şampiyonluk kupasının Özgür Ekmekçioğlu Başkanlığındaki yönetimin uyguladığı doğru stratejinin yansıması olduğunu söyledi. Altay’ın sportif ve yönetimsel başarısının birçok kulübe örnek olması gerektiğini kaydeden Şenol, Siyah-Beyazlı ekibe geçmiş yıllarda olduğu gibi gereken her konuda desteklerinin artarak süreceğini belirtti.

NECDET KABA’DAN İYİ HABER

Altay’da geçen sezon sol ayağı kırılan sağ bek Necdet Kaba takımla birlikte antrenmanlara başladı. Sezonun bitimine 1 hafta kala Pendikspor deplasmanında aldığı darbe nedeniyle sakatlanan deneyimli savunma oyuncusu kuvvetlendirme çalışmalarının ardından takım arkadaşlarıyla yeşil sahaya çıktı. Siyah-Beyazlılar’da kısa süre içinde sağ bek mevkiinde; Yasin Palaz, Mustafa Murat Uslu ve Necdet arasında forma yarışının kızışması bekleniyor.

 

 

 

barfix

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life