life paht shop life paht shop

Sarnıç Gençlik’e Sponsor Desteği

22 / 09 / 2018

İzmir 1. Amatör Lig ekiplerinden Gaziemir Sarnıç Gençlik Spor’a Gaziemir’de Faaliyet gösteren Eğitim Kurumlarından “Elçin Tün Eğitim Kurumları” Sponsor olarak destek sağladı

2018-2019 sezonunda şampiyonluk hedefleyen Gaziemir Sarnıç Gençlikspor’a Gaziemir’de İlk, Orta ve Lise düzeyinde eğitim veren ve öğrencilerine de başarılı olmak adına katkı sağlayan Dersane Sistemini Okula taşıyan "Elçin Tün Eğitim Kurumları", Amatör Spor Kulübü olan Gaziemir Sarnıç Gençlikspor’a Sponsor desteği sağladı. Tübitak Destekli Ar-Ge Okulu olan Elçin Tün Eğitim Kurumları, Spora da destek sağlayıp, geleceğin gençlerine katkı sağlamaya devam ediyor.

Polat, “Destek İçin Teşekkür Ediyoruz”

Yapılan Sponsorluk desteği sonrası konuşan Gaziemir Sarnıç Gençlikspor Genel Koordinatörü Nurhak Polat, “Tanıdığımız günden beri mucize yaratmayı seven, fırsatları hiçbir zaman kaçırmayan, her zaman farklı olan, eğitimde devrimler yapmayı başaran Elçin hanıma şimdide spora destek verdiği için Gaziemir Sarnıç Spor Kulübü olarak çok teşekkür ederiz” dedi.

Tün, “Eğitim ve Spor Önceliğimiz Oldu”

Gaziemir Sarnıç Gençlikspor’a destek olan “Elçin Tün Eğitim Kurumları” Yönetim Kurulu Başkanı Elçin Tün ise, “Spora ve Eğitime destek vermenin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle Gaziemir İlçemizde Faaliyet Gösteren Amatör Spor Kulübü Gaziemir Sarnıç Gençlikspor’a kurumumuz adına destek sağladık. Bu sezon hem genç oyunculara sportif anlamda eğitim sunmaları hem de sezon sonunda şampiyon olmalarını temenni ediyoruz” dedi.

 

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

kutsal inşaat

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life