life paht shop life paht shop

Gaziemir Onurspor Sponsor Firma İle Anlaştı

22 / 09 / 2018

İzmir 1. Amatör Lig ekiplerinden Gaziemir Onurspor, Sezon öncesi Sponsor firma Westpark Outlet’de destek geldi

Bu sezon iddialı kadro kurarak şampiyonluk hedefleyen Gaziemir Onurspor, Westpark Outlet Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Selim Tan’dan Sponsorluk desteği aldı.

Yapılan anlaşma ile 2018-2019 sezonuna destek veren Westpark Outlet Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Selim Tan ile Gaziemir Onurspor Başkan Vekili Selahattin Bıçakçı ile Kulüp Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Ali Akbaş Bülent Necimoğlu ,Fırat Özdemir, Ömer Ayabe ve Bedirhan Araç’ın katılımı ile imzalar atıldı. İmzalar atıldıktan sonra Gaziemir Onurspor Yönetim Kurulu, Sponsor Firma Westpark Outlet Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Selim Tan’a adı soyadı yazan Forma hediye etti.

Özçınar, “Destek ile Moral Bulduk. Teşekkür Ediyoruz”

Sponsorluk anlaşması sonrasında Gaziemir Onurspor Kulüp Başkanı Ali Özçınar, “ Sağlanan bu Sponsorluk anlaşması ile sezona öncesi bizlere de moral oldu. Öncelikle bizlere sağladığı destekten dolayı Westpark Outlet Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Selim Tan’a ve diğer yöneticilere Kulübümüz adına teşekkür ediyorum”dedi.

Tan, “Geleceğimize Yatırım Yapıyoruz”

Sponsor olan Westpark Outlet Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Selim Tan ise, “Öncelikli hedef olarak yetenekli gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzaklaşmasını ve spora kazandırmasını, topluma iyi bir birey yetiştirmesinden yanayız. Sporun tüm kötülükleri engellediğini bildiğimizden dolayı bu Sponsorluğu Amatör Futbol Kulübü olarak Gaziemir Onurspor’a destek vermeyi uygun gördük. Gençlerimize sportif anlamda hizmet veren Gaziemir Onurspor’a yeni sezonda, Yönetim Kuruluna, Teknik Heyete ve Oyuncu Gurubuna başarılar diliyorum” dedi.

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

barfix

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life