çoruhluastepe çoruhluastepe

Çiğli Esentepe Golcü Emre Kekeç’i Yuvada Tuttu

23 / 09 / 2018

İzmir 1. Amatör Ligin yeni temsilcisi Çiğli Esentepe Spor, iç transferde golcü isim Emre Kekeç ile yeniden anlaştı ve yuvada tuttu.

Geçen sezon 2. Amatör Ligden 1. Amatör Lige Şampiyon olarak çıkıp önemli bir sezon geçiren Çiğli Esentepe Spor, geçen sezon attığı  gollerle takıma ciddi katkı sağlayan golcü Emre Kekeç ile 2018-2019 sezonunda yeniden anlaştı.

Yetenekli golcü Emre Kekeç ’in imza törenine Kulüp Başkanı Uğur Güneş , Asbaşkan Dilo Güneş , Genel  Sekreter Levent Baştan ve Futbol Şube Sorulusu Ümit Alp katılım gösterdi.

1994 doğumlu oyuncu Futbola Afyonkarahisar Demirspor altyapısında başladı. 3 sezon bu ekipte oynayan golcü, ardından Fikri Altay Spor ‘a transferini gerçekleştirdi. Fikri Altay Spor forması ile 2 sezon geçirip sırasıyla Güraltay , Şirinyer Spor , Reo Atillaspor ‘a transfer olup playoff oynayan takımda yer buldu. Reo Atillaspor ’un ilk turda elenmesi üzerine ikinci tur da Yamanlar Esenspor ’a transfer oldu.Bu maçta gösterdiği performans ve attığı golle Yamanlar Esenspor ‘u Süper Amatör Lige taşıdı. Bu başarılı performans onun Ülkü Spor transferini gerçekleştirmesini sağladı. 2017-2018 sezonunun ilk yarısını Ülkü Spor ‘da geçiren başarılı forvet ikinci yarısını yeni kurulan ve sezonu şampiyon tamamlayan Çiğli Esentepe Spor kadrosunda kendine yer bularak geçirdi.

Emre Kekeç  2018-2019 sezonu için devam dedi ve kulübüyle yeniden anlaştı.

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

coruhlualt

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life