çoruhluastepe çoruhluastepe

Çiğli Yeni Futbol Kuralları İle Yoğruldu

26 / 09 / 2018

Çiğli Amatör Spor Kulüpleri Güçbirliği Derneği Başkanı Osman Oflatçı ile Yönetim Kurulunun organize ettiği ve Çiğli Belediyesinin de desteklediği seminer Çiğli Belediyesi Konferans salonunda geniş katılımla gerçekleşti

Eski Süper Lig Hakemi ve Ulusal Eğitimci Sebahattin Şahin’in yaptığı sunumla 2018-2019 sezonunda uygulanacak kuralları videolu gösterimle sunumu yapıldı.

Açılış konuşmasını yapmak üzere Çiğli Amatör Spor Kulüpleri Güçbirliği Derneği ve Güzeltepe Spor Kulübü Başkanı Osman Oflatçı kürsüye çıktı. Ardından Başkan Oflatçı, mikrofona Eski Süper Lig Hakemi ve Ulusal Eğitimci Sebahattin Şahin’in davet etti.

TFF ve MHK’nin 2018-2019 sezonunda uygulayacağı kurallar anlatılırken, sunumu gerçekleştiren Sebahattin Şahin özellikle videolu sunumu katılım gösteren Kulüp Başkanları, Antrenörler ve Futbolcularında pür dikkatli takip etmesini sağladı.

Konuları ve kuralları tek tek anlatan Sebahattin Şahin, 3 tema üzerinde özellikle durdu.

İlk olarak Baris gol şansı ve Umut vaad eden pozisyonları anlattı. Ardından Elle Oynama ve Mücadele konulu anlatım soru cevap ve söyleşi şeklinde gerçekleşti. Sporcuların yeni kuralları dinlemesi ve katılımı sunumu gerçekleştiren Eski Süper Lig Hakemi ve Ulusal Eğitimci Sebahattin Şahin’i oldukça mutlu etti.

Çiğli’de faaliyet gösteren 12 Amatör Spor Kulübün Başkanları, Yöneticileri, Antrenörleri ve Sporcularının takip ettiği söyleşiye 100’ün üzerinde katılım olurken, yaklaşık 1 saat sürdü. Ayrıca Çiğli Belediyespor Kulübü As Başkanı ve Meclis Üyesi Hüseyin Gündüz ile Meclis üyesi Hasan Öztürk’de katılım gerçekleştirdi.

Söyleşi sonunda Çiğli Belediye Meclis Üyeleri Hüseyin Gündüz ile Hasan Öztürk ve Çiğli Amatör Spor Kulüpleri Güçbirliği Derneği Başkanı Osman Oflatçı sunumu gerçekleştiren Eski Süper Lig Hakemi ve Ulusal Eğitimci Sebahattin Şahin’e çiçek vererek kendilerine teşekkür etti ve sunumdan çok memnun olduklarını belirttiler.

 

 

Haber ve Foto: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

barfks

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life