life paht shop life paht shop

Kemalpaşa Esnafgücü’nden Dayanışma Gecesi

29 / 09 / 2018

İzmir Süper Amatör Lig ekiplerinden Kemalpaşa Esnafgücü, sezon öncesi Dayanışma Gecesi düzenledi

Kemalpaşa’da Kırmızı Değirmen adlı mekanda gerçekleşen Dayanışma Gecesine 300’e yakın konuk katılım gösterdi.

Alev Punar’ın yaptığı sunumda gecenin başlaması ile 1 dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşı okundu.

İlk olarak konuşma yapmak üzere Kemalpaşa Esnafgücü Spor Kulüp Başkanı Özgür Ejder Tunç davet edildi. Tunç, “Kemalpaşa Esnafgücü olarak düzenlediğimiz Dayanışma Gecesine katılan tüm dostlarımıza teşekkür ediyorum. Spor Barış, Fair Play  ve Kardeşliktir. Bizler bu anlamda Kemalpaşa ilçemizi en iyi şekilde temsil etmek adına tüm gücümüzle ile mücadelemizi veriyoruz. Geçen sezon yaşadığımız şampiyonluktan dolayı, yönetim Kurulumuzu, Teknik Heyetimizi ve tüm oyuncu gurubumuzu yürekten kutluyorum” dedi.

Plaket ve Forma Takdim Edildi

Konuşmasını tamamladıktan sonra Kemalpaşa Esnafgücü’ne destek veren kişi ve kurumlara Plaket ve Forma hediye edildi.

Katkılarında dolayı Kemalpaşa Cumhuriyet Baş Savıcısı Ragıp Güllü’ye hem Plaket hem de ismi yazan forma’yı Kemalpaşa Esnafgücü Spor Kulüp Başkanı Özgür Ejder Tunç takdim etti.

Ardından Kemalpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Ensar Dumlu’ya Plaket ve ismi yazan forma takdim edildi. Kemalpaşa Belediyesi Kültür Müdürü Nihat Çamur’a, Kemalpaşa Belediye Spor Müdürü Diyar Yıldız, Kocatürk Kolejleri Müdüresi Gülay Engin, Bu Mer Makina Yönetim Kurulu Başkanı Murat Sönmez, Kemalpaşa Esnaflarından Zeynel Abidin Gökmen, Er Pen Finans Müdürü Ercan Avcı, Demirören Grup Satın Alma Müdürü Erkan Avcı, Erol Kayaoğlu ve Kemalpaşa Esnafgücü Eski Kulüp Başkanlarından Şakir Yok’a plaketleri Yönetim Kurulu Üyeleri, Özgür Ejder Tunç, Yunus Tiken, Yüksel Erçakır, Savaş Silik, Zafer Binici, Metin Ar, Yudum Vatan, Halil Gürses, Gülriz Ünal, Ceyhun Şişmanoğlu ve Yunus Özdemir takdim etti.

Ceyhun Şişmanoğlu Konukları Çoşturdu

 

Karadeniz’in güçlü sesi olan Ceyhun Şişmanoğlu, sahneye çıkması ile tüm konuklar hem eğlendi hem de Şişmanoğlu’nun espirileri ile geceye katılan davetliler doyasıya eğlendi.

 

Futbolcular Moral Depoladı

Geceye katılan Kemalpaşa Esnafgücü Spor’lu Teknik Heyet ile Futbolcular sezon öncesi moral depoladı. Oyuncuların sahnediki eğlencesine geceye katılan konuklarda katıldı.

 

 

Haber ve Foto: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

coruhlu alt

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life