tff il temsilcisi tff il temsilcisi

İZMİR BŞB’DEN TARİHİ BAŞARI

01 / 10 / 2018

İzmir Büyükşehir Belediyespor’lu 5 tekvandocu, Polonya’nın Varşova kentinde düzenlecenek Avrupa Ümitler Tekvando Şampiyonası'nda yer alacak.

27-28 Eylül tarihlerinde Konya'da yapılan Ümitler ve Yıldızlar Avrupa Tekvando Şampiyonası seçmelerinde İzmir Büyükşehir Belediyespor 5 sporcu verecek. Erkeklerde 6 sıklet için 105, bayanlarda 7 sıklet için 72 olmak üzere 177 sporcunun katıldığı seçmelerde sporcular 58 kiloda Fevzi Arda Duru, 74 kiloda İsmet Begeç, 87 kiloda Şahin Çelebi, 67 kiloda Simge Erensayın ve +73 kiloda Esra Akbulak 8-11 Kasım tarihlerinde Polonya’nın başkenti Varşova’da yapılacak olan  Avrupa Ümitler Tekvando Şampiyonası'nda yer alacak. 

Avrupa Ümitler Tekvando Şampiyonası'nda Türkiye'den en fazla sporcu gönderen kıulüp olduklarını belirten Branş Sorumlusu Kıvanç Dinçsalman, “Konya’da yapılan milli takım seçmelerinde kulübümüzden beş sporcu Polonya'da yer alacak. Sporcularımız, Türkiye’yi ve kulübümüzü Milli takımda temsil edecekler. Antrenörlerimizi ve tüm sporcularımızı tebrik ediyorum. Bizlere her zaman destek veren Büyükşehir Belediyesi Başkanı Aziz Kocaoğlu, Kulüp Başkanımız Pervin Şenel Genç, yönetim kurulu üyelerimiz, Spor ve Genel Yönetim Direktörümüz Mustafa Ağme ve tüm idari yöneticilerimize teşekkür ediyoruz” dedi. 

 

 

 

 

 

kutsal inşaat

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life