lifepahtshop lifepahtshop

Üçyol Gençlikspor, Çıtayı Yükseltti

10 / 10 / 2018

Bu sene yeni kurulan ve altyapısına verdiği önemle dikkat çeken İzmir Üçyol Gençlik Spor Kulübü,12-13-14 Ekimde Kuşadası’nda özel turnuvaya katılacak

2018 sene başında kurulan ve Başkanlığı Ali Akçagün’ün yaptığı İzmir Üçyol Gençlikspor Kulübünde antrenörler Murat İce ve Fatih Meşekoparan kısa zaman içinde olumlu işlere imza atmayı başardılar.

2008 Elit Takımı B Grubu’nda, Beşiktaş, Eskişehir, DSİ Bentspor ve Trabzon Şubat takımları ile Final grubuna kalmak için mücadele edecek.

2008 Grubunda Altay, Beşiktaş, İstanbulspor Erokspor, Balıkesirspor ve Yozgatspor gibi zorlu rakiplerle şampiyonluk mücadelesi verecek olan 2009 takımı ise İstanbul Mimaroba, Manisa Murat Germen Spor, Yalova Acarspor ve İlk adım takımları ile mücadele edip adını bir üst tura taşımayı hedefliyor.

4 Grup’ta 18 takımın mücadele edeceği Sealight Cup’ta 2009 kategorisinde A Grubu’nda Balıkesirspor, İzmirgücü, Ankara Demirspor, Selçuk Çamlık, B Grubu’nda Bucaspor, Gölcük Karadenizspor, Manisa Şehitlerspor, Star Mimaroba, D Grubu’nda ise Edirne Şükrüpaşa, Eskişehir Anadolu Üniversitesi, Karamürsel İdman Yurdu, Minikordu ve Mustafa Kemalpaşaspor takımları yer alıyor.

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

coruhlualt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life