aydın oto tepe aydın oto tepe

ALTAYLILIK BİRLİK OLMAYI GEREKTİRİR

11 / 10 / 2018

Altay Sosyal Dayanışma Derneği tarafından Altay As Başkanı Sabri Sevenoğlu adına düzenlenen vefa gecesi yoğun katılımla gerçekleştirildi

Camianın sembol isimleri için düzenlenen organizasyonların 5.'si olan gecede önemli mesajlar veren Sevenoğlu, iyi niyet ve iyi planlamayla atılan adımların olumlu sonuçlar doğuracağını kaydetti.

Kulüp Başkanı Özür Ekmekçioğlu, Sportif Direktör Özden Töraydın, kulüp yöneticileri, efsane kaptanlar Ayfer Elmastaşoğlu ve Tahir Karapınar ile camianın önde gelen isimlerinin katıldığı gecede, As Başkan Sabri Sevenoğlu’na hizmetlerinden ötürü teşekkür plaketi verildi. Geceyi düzenleyen Altay Sosyal Dayanışma Derneği Başkanı Dr. Aybars Akoğlu Sabri Sevenoğlu’nun kulüpte yalnızca bir başkan değil her zaman bir ağabey ve görev ayırt etmeden çalışan bir yönetici olduğunu söyledi.

BİRLİK ÇAĞRISI

Geçmiş dönemlerde Siyah-Beyazlı kulüpte başkanlık görevini yerine getiren, son iki sezonda kazanılan iki şampiyonlukta Özgür Ekmekçioğlu yönetiminde Asbaşkanlık görevini üstlenen Sevenoğlu, uygulanan doğru stratejinin kulübün hedeflerine varması adına yadsınamayacak önem arz ettiğini kaydetti. ‘‘Altaylılık her zaman her koşulda birlik olmayı gerektirir’’ şeklinde konuşan Sevenoğlu kulübün gerçekçi hedefler doğrultusunda ilerlemesini sürdürdüğünü, son haftalarda ligde alınan olumsuz sonuçların kimsenin motivasyonunu düşürmemesi gerektiğine vurgu yaptı. Geceyi düzenleyen Altay SDD Başkanı Dr. Aybars Akoğlu ve tüm dernek yönetimine teşekkür eden Sevenoğlu, Altay'a hizmet etmenin gururunu her zaman yaşadığını belirtirken; davetlilerin paylaştığı anılarla geçmişe keyifli bir yolculuk yaptı.

EKMEKÇİOĞLU VE TÖRAYDIN’DAN TEŞEKKÜR

Sabri Sevenoğlu’nun dürüst bir sanayici, idealist bir yönetici olduğunu söyleyen Altay Başkanı Özgür Ekmekçioğlu, Sevenoğlu’nun genç yönetim kurulları için tecrübesiyle her zaman bir rehber olduğunu belirterek Sevenoğlu’na hizmetleri ve dostluğu için teşekkür etti. Sportif Direktör Özden Töraydın ise Sevenoğlu’nun Altay sevdası ve enerjisiyle özellikle son iki sezonun en zor zamanlarında bile yönetim ve tüm ekibin motivasyonunu yükselterek önemli bir rol oynadığını kaydetti.

 

 

 

aydın oto alt

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life