aydın oto tepe aydın oto tepe

AMATÖR SPOR HAFTASI AÇILIŞ TÖRENİ YAPILDI

12 / 10 / 2018

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Spor Genel Müdürlüğü ASKF tarafından her yaşta insanın spor yapabileceği farkındalık adına “Amatör Spor Haftası” Cumhuriyet Meydanı’nda gösterilerle başladı

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Spor Genel Müdürlüğü, Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu ve İzmir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından her yaştan insanın spor yapabileceği şekilde düzenli fiziksel aktivitelerin oluşturulmasını özendirmek ve yeni bireylerin spora kazandırılması için farkındalık oluşturmak amacıyla düzenlenen “Amatör Spor Haftası” etkinlikleri, Cumhuriyet Meydanı’nda gösterilerle başladı.

Törene; Gençlik ve İl Spor Müdürü Nüammer Uslu, İzmir ASKF Başkanı Kadri Yatkın, Başkan Vekili Ali Rasim Alkışlar, Genel Sekreter Kadir Akbulut, Mali Sekreter Mustafa Sevgilioğlu, Genel Sekreter Yardımcısı Aytaç Kaygil ilimizde görev yapan Daire Amirleri, Spor Kulüpleri yöneticileri, antrenör ve sporcuların yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı. Etkinlikler kapsamında, İzmir ASKF Başkanı Kadri Yatkın ve İl müdürü Nüammer Uslu Atatürk Anıtı’na çelenk koydu. Saygı duruşunun ardından, İstiklal Marşımız okundu.

 

 

 

 

kutsal inşaat

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life