dmd tepe dmd tepe

Buca Kulüpleri İncu’yu Ağırladı

23 / 10 / 2018

Buca Amatör Futbol Kulüpler Birliği, Buca Belediyesi’nin Yenigün mahallesinde yaptığı Spor tesisi için Kulüplerle toplantı düzenlerken, TFF İzmir İl Temsilcisi Mehmet İncu’ da davet edildi

Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina’nın Yenigün Mahallesinde gerçekleştirdiği Spor Kompleksinde Buca’da faaliyet gösteren Amatör Futbol Kulüplerinin temsilcileri kendilerine ait olan odaları almak adına kura çekimi gerçekleştirirken, yeni yapılan tesis hakkında da bilgiler verildi.

Büyük bir alana yapılan ve Buca’da faaliyet sürdüren Amatör Futbol Kulüplerine de her türlü imkanı sağlayacak olan tesise kavuşmayı bekleyen Buca Amatör Futbol Kulüpleri, yapılan bu güzel tesis için Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina’ya da teşekkür ettiler.

Buca Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Müdürü Sertaç Pınarcık ve Buca Amatör Futbol Kulüpler Birliği Başkanı Kenan Polat’ın öncülüğünde gerçekleşen toplantıda kulüpler yeni seçilen TFF İzmir İl Temsilcisi Mehmet İncu’yu da davet ederek sorunlarını ve dileklerini iletti.

Temmuz 2018 ayında gerçekleşen seçimde TFF İzmir İl temsilcisi olan Mehmet İncu, 2018-2019 sezonunun startını verdikten sonra tüm Kulüpleri Birlik çatısı altında ziyaret edeceğini ifade etmişti. İlk olarak Kemalpaşa’ya ziyaret gerçekleştiren İncu, ardından Buca Amatör Futbol Kulüpleri Birliği’ni ziyaretini yaptı. Kulüplerle sürekli istişare içinde olacağını dile getiren İncu, sorunları anında çözüm adına elinden geleni yapacağını da belirtti. Ayrıca sözlerine devam eden Mehmet İncu, “Bu anlamlı ve güzel toplanda yer almak beni çok mutlu etti. Buca Belediye Başkanı Sayın Levent Piriştina, Yenigün Mahallesi’nde gerçekleştirdiği ve açılışına kısa bir süre kaldığı tesisin’de gerek Buca futboluna, gerek se İzmir Futboluna kazardırması bizleri çok mutlu etti. Öncelikle Başkan Piriştina ve ekibine çok teşekkür ediyorum” dedi.

Buca Amatör Futbol Kulüpleri Başkanı Kenan Polat ise, “Buca Belediye Başkanımız Sayın Levent Piriştina’nın Bucamıza kazandırdığı bu güzel tesis için kendilerine Buca Futbolu adına sonsuz teşekkür ediyorum. Ayrıca TFF İzmir İl Temsilcisi Mehmet İncu’nunda bizleri ziyaret etmesi ve sorunlarımızı dinlemesi bizleri çok mutlu etti. Mehmet İncu’ya yeni görevinde başarılar diler ve ziyaretinden dolayı da teşekkür ederiz” dedi.

Toplantıda yer alan Kulüpler Şöyle Oluştu;

 

Buca Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Müdürü Sertaç Pınarcık, Buca Amatör Futbol Kulüpleri Başkanı ve aynı zamanda Kuruçeşme spor Kulüp Başkanı Kenan Polat, Şirinyerspor Kulüp Başkanı Gürsel Kıbrıslı, Güraltay Spor Kulüp Başkanı Hasan Bitirim ile yöneticilerden Fikret Ayvalı, Evka-1 Spor Kulüp Başkanı Sinan Vardar ile Yönetici Yusuf Şimşek, Buca Gençlerbirliği Başkanı Bedrettin Karadağ, Şirinyer İdman Yurdu Başkanı Metin Bayır, Buca Efelerspor Başkanı Faik Yiğit, Kozağaç Spor Başkanı Fazıl Vardar, Trabzongücü Başkanı Yüksel Turgut, Gediz Yıldırım Başkanı Mehmet Yıldırım, Gediz FK Başkanı Volkan Sap katılım gösterdi.

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

 

 

kutsal inşaat

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life