yılmaz 1000 yılmaz 1000

1.Amatör Lig Maç Sonuçları

30 / 10 / 2018

İzmir 1. Amatör Lig 10 Grup’tan oluşan ve 27-28-29 Ekim 2018 tarihilerinden oynanan maçların sonuçları şöyle oluştu

Birinci Grup;

 

Foça BLD.Bağarası: 1- Çakmaklıköyü Spor: 1

Gerenköy Spor: 1- Asarlık Gençlerbirliği: 3(Hükmen)

Türkelispor: 1- Dadaşspor: 4

Yeni Foça Spor: 1- Ulukent Gençlikspor: 2

 

İkinci Grup;

 

Mavişehir 79 Yıldız Spor: 2- Denizspor: 3

Yeşiltepespor: 1- Evka-5 Spor: 1

K.Çiğli Yeni Mahalle: 2- Fikri Altay: 2

K.Çiğli Gençlik: 2- Dedebaşıspor: 4

Karşıyaka Demirköprü: 0- Çiğli Esentepespor: 9

 

Üçüncü Grup;

 

Güzeltepe Doğu Gençlik: 0- Karşıyaka Soğukkuyu: 3

Çaymahalle Demirköprü: 0- Karşıyaka Gümüşpala: 3

Doğanlarspor: 2- Bayraklıspor: 3

35 İzmir Kültür: 1- Bahçelievlerspor: 3

İzmir Osmangazi: 2- Onur Gençlik: 0

 

Dördüncü Grup;

 

Bornova Belediyespor: 8- Reo Atillaspor: 1

Ceylan Spor: 0- Bornova FK: 1

Çamkulespor: 13- İlkadım: 2

Kahramanlarspor: 2- Yolspor: 2

Torosgücüspor: 1- İzmir Belediyespor: 1

 

Beşinci Grup;

 

Ülküspor: 3- İzmir T.E.K.Spor: 1

Serintepe Kanderespor: 1- Çamdibi Yavuzspor: 1

Çamdibi Spor: 2-Gökovaspor: 0

Dostgücü Spor: 1- Altınırmak Spor: 4

Basmane Altınpark: 0- İzmir Demirspor: 7

 

Altıncı Grup;

 

Bornova Mevlana Gençlik: 1- Pınargücü Spor: 1

Parsa Spor: 2- Ulucakspor: 1

Gültepe Spor: 5- Örengücü Spor: 3

Armutlu Spor: 2- 100. Yıl Yiğitler Spor: 2

 

Yedinci Grup;

 

Bozyaka Spor: 2-Eşrefpaşa Spor: 3

Karabağlar Gençyıldız: 0- Yapıcıoğlu Başdaş: 2

Karabağlar 35 Esnafspor: 3- Karabağlar Cennetçeşme: 4

Eski İzmir Gençlik: 3- İzmir Eminiyetspor:0 (Hükmen)

 

Sekizinci Grup;

 

Gaziemir Seydiköyspor: 3- Gaziemir Gençlerbirliği: 2

Buca Zaferspor: 6-Yeşilyurt Beşyol: 0

Buca Gençlerbirliği: 1- İşçievleri: 0

Buca Efeler Spor: 0- Buca Belediyespor: 2

 

Dokuzuncu Grup;

 

Gaziemir Onurspor: 1- Gaziemir Sarnıçspor: 0

Urla Bademlerspor: 1- Urla Gençlikspor: 1

Yelkispor: 1- Gaziemir FK: 1

Menderes Belediye Birlikspor: 2- S.Ş.Seferihisarspor: 2

Gümüldürspor: - Balçovaspor: (Ertelendi)

 

 

Onuncu Grup;

 

Beydağ Belediyespor: 3- Tire Belediyespor: 1

Ödemiş Gençlikspor: 0- Selçuk Çamlıkspor: 3

Selçuk Efes Spor: 7- İzmir Yıldızspor: 4

Mesev Gençlik: 2- Ayrancılarspor: 0

 

 

 

 

aydın oto alt

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life