tff il temsilcisi tff il temsilcisi

İncu, Bir Sonraki Toplantısını Menemen’de Gerçekleşti

01 / 11 / 2018

TFF İzmir İl Temsilcisi Mehmet İncu, Teşekkür ve istişare toplantılarına Menemen Bölgesindeki takımlarla devam etti

2018-2019 sezonunun açılması ile ziyaretlerine başlayan TFF İzmir İl Temsilcisi Mehmet İncu, ilk olarak Kemalpaşa takımlarıyla başladı. Ardından Karşıyaka, Buca ve Gaziemir takımlarını da ziyaret eden Mehmet İncu, bu haftaki toplantısını da Menemen’da Amatör Futbol Kulüplerini ziyaret ederek hem teşekkür etti, hem de bu sezon ve 2019-2020 sezonunu kulüplerle istişarelere etti.

Seçim sonrasında yaptığı açıklama ile İzmir’de faaliyette olan Amatör Futbol Kulüpler Birliğine teşekkür ziyaretleri yapacağını ve bu ziyaretlerde ise bu sezon ile ilgili istişareleri yapacağını iletmişti. Ziyaretlerine 5. İlçe olarak Menemen’i dahil eden İncu, buradaki Amatör Futbol Kulüplerinin sorunları ile yakından ilgilendi. 2019-2020 sezonunda ise projelerini kulüplere anlatan TFF İzmir İl Temsilcisi İncu, kulüplerinin de fikirlerini aldı.

 

Menemen Kulüpleri Geniş Katılım Gösterdi

TFF İzmir İl Temsilcisi Mehmet İncu’nun da katıldığı toplantıya Koyundere Gençlikspor Başkanı Emin Urgan, Asarlık Gençlerbirliği Başkanı Mevlüt Çay, Maltepe BLD. Spor Başkanı Turgay Or, Seyrek BLD. Spor Başkanı Aydın Etile, Asarlık Gençlik Spor Başkanı Mehmet Altun, Ulukent Spor Başkanı Raif Giray, Emir Alemspor Başkanı İrfan İlhan, Türkellispor Başkanı Halit Sun ve Yahşelli Spor Başkanı Ahmet Aksözek katılım gösterdi.

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

coruhlu alt

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life