aydinototepe aydinototepe

İncu’dan Bayraklı Ziyareti

19 / 11 / 2018

TFF İzmir İl Temsilcisi Mehmet İncu, ziyaretlerine Bayraklı Amatör Kulüpler Birliğini de dahil etti

2018 Temmuz’da yapılan seçim sonrasında TFF İzmir İl temsilcisi olan Mehmet İncu, seçimi kazanması ile Amatör Birliklerini ziyaret sözü vermişti.

İlk olarak Kemalpaşa Amatör Birliklerini ziyaret eden İncu ardından Buca, Karşıyaka, Gaziemir ve Menemen Amatör Futbol Külüpler Birliğine ziyaret gerçekleştirdi. Şimdiki durağı ise Bayraklı Amatör Futbol Kulüpler Birliği olan İncu, hem teşekkür etti hem de 2019-2020 sezonunda ki projelerini anlattı.

15 takımın katıldığı toplantıda projelerini anlatan İncu, ayrıca tüm takımlara yeni sezonda başarı diledi ve teşekkür etti.

Kulüpler Toplantıda Geniş Katılım Gösterdi.

İzmir Genç Manisalılar Kulüp Başkanı Hamza Kaya, B.A.S.C.K Sportif Direktörü Ural Çağar, Ceyhan Altınyıldız Spor Kulüp Başkanı Ramazan Bulut, Yamanlar Esenspor Antrenörü Mesut Ceylan, 1925 Manavkuyu Spor Başkanı Süleyman Maluk, Bşk Yardımcısı Zeki Okur, Bayraklıspor Antrenörü Cihan Demir, Gümüşpala Kulüp Başkanı Yalçın Arslan ve Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Elveren, Onur Gençlik Spor Başkanı Cüneyt Çelik, Onur Gençlik Başkan Yardımcısı Ersin Tan, Onur Gençlik Yönetim Kurulu Üyesi Turan Halat, Çaymahlle Demirköprü Başkanı Kadir Dursun, İzmir Osmangazi Kulüp Başkanı İdris Akıncı ve Antrenör Ümit Yavuz katılım gösterdi.

 

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

coruhlualt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life