aydinototepe aydinototepe

Karabağlar Kulüpleri İncu’yu Ağırladı

13 / 12 / 2018

TFF İzmir Temsilcisi Mehmet İncu, ziyaretlerine Karabağlar Kulüpler Birliğini de dahil etti

İlk olarak Kemalpaşa Amatör Birliklerini ziyaret eden İncu, ardından Buca, Karşıyaka, Gaziemir, Menemen, Çiğli ve Bayraklı Amatör Futbol Kulüpler Birliğine ziyaret gerçekleştirdi. Bugün Akşam ise Karabağlar Kulüpler Birliğini ziyaret etti

Seçim sonrasında yaptığı açıklama ile İzmir’de faaliyette olan Amatör Futbol Kulüpler Birliğine teşekkür ziyaretleri yapacağını ve bu ziyaretlerde ise bu sezon ile ilgili istişareleri yapacağını iletmişti.

Bugün (13 Aralık 2018) Karabağlar Amatör Futbol Kulüpler Birliğinde ziyaret gerçekleştiren TFF İzmir İl Temsilcisi Mehmet İncu ve Yardımcısı Selçuk Ergeldi, kulüplere seçim zamanı verdikleri destekten dolayı teşekkür etti.

Toplantıda kulüpleri tek tek dinleyen sorunları ile yakından ilgilenen İncu, hem bu sezon planladıklarını hem de 2019-2020 sezonundaki projelerini anlattı. Önümüzdeki sezon ile ilgili görüşlerini dile getiren İncu, tüm kulüplere gösterdikleri ev sahipliğinden dolayı da ayrıca teşekkür etti.

Geniş Katılım Oldu

Düzenlenen toplantıya, TFF İzmir İl Temsilcisi Mehmet İncu, İl Temsilcisi Yardımcısı Selçuk Ergeldi, Karabağlar Kulüpler Birliği ve Smyrna Atletik Spor Kulüp Başkanı Ercan Ertemçöz, Bozyakaspor Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Oruç ve Antrenör Muharrem Türkben, Karabağlar Arslangücü Spor Ali Arslan, İzmir 1461 SK Başkanı Halil Bayın ve Başkan Yardımcısı Onur Kutlu, Yeşilyurt Spor Kulüp Başkanı Davut Katar, Yöneticisi Niyazi Karakaya, Ercan Kaya ile Yaşar Devecel ve Antrenör Ekim Korkmaz, Üçyol Gençlik Spor Yöneticisi Hakan Şenada ve Teknik Sorumlu Murat İce, Limontepe Gençlik Spor Yöneticisi Naif Akdemir, Karabağlar Eski İzmir Spor Zafer Öztürk, İzmir Bahçelievler Elit FK Yöneticisi ve Antrenörü Cüneyt İdiz, Karabağlar 35 Esnafspor Yöneticisi Hüseyin Öztürk,  Karabağlar Gençyıldız Başkanı Soner Seylan ve Yönetici Nurettin Önen ve Eski İzmir Gençlik Başkanı Ali İçyer katılım gösterdi.

 

 

Haber ve Foto: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

coruhlualt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life