çoruhluastepe çoruhluastepe

O İsim Futbola Veda Etti

21 / 12 / 2018

İzmir Süper Amatör Lig ekiplerinden Aliağa BLD. Helvacı takımında kalecilik yapan tecrübeli isim Mesut Bektaş Sosyal Medya’dan yapmış olduğu açıklama ile faal futbol hayatına son verdiğini belirtti

Aliağa BLD. Helvacı takımında Kalecilik yapan ve aynı zamanda Egekent Altay Futbol Okullarında Antrenörlük yapan Mesut Bektaş, dün (20 Aralık2018) Sosyal Medya hesabından yaptığı açıklama ile futbol yaşantısına son verip, antrenörlük kariyerine devam edeceğini ifade etti.

Sosyal Medyada yaptığı açıklamada ise, “1996 yılında başlamış olduğum futbol yaşantımda, bugün(20 Aralık 2018) itibariyle futbolcu kariyerimi sonlandırmış bulunuyorum. Yazılacak paylaşılacak o kadar çok anılarım var ki, bunlar gerçekten çok klişe olacak. Ama yazmaya kalksam bir kitap olur. Üzerimde emeği olan saygıdeğer hocalarımın hepsine şükranlarımı sunuyorum. Futbol sayesinde tanıdığım o kadar iyi arkadaşlarım abilerim var ki, say say bitmez. Hepsine selam olsun. Oynadığım bütün kulüplerde ne hocalarla ne de başkanıyla hiç bir problem yaşamadan ayrılmam ve hala daha çoğuyla iletişim halinde olmam benim en büyük Kazancım. Bundan sonraki süreçte futbol yaşantıma Antrenör olarak devam edip, kendimi bu yönde geliştirmek ve sağlıklı, ahlaklı bireyler yetiştirmek en büyük hayalim ve hedefim. Hakkımızda hayırlısı olsun” dedi.

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

aydinotoalt

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life