dmd tepe dmd tepe

1.Amatör’de Hafta Sonu Programı

26 / 12 / 2018

İzmir 1. Amatör Ligde 29-30 Aralık 2018 tarihinde oynanacak maçların günü, saati ve sahaları belli oldu

29 Aralık 2019 Cumartesi;

 

Çamdibispor- Altınırmakspor-Saat:15:00/ Atatürk 1 Nolu Saha

Serintepe Kandere- Gökovaspor- Saat: 17:00/ Atatürk 1 Nolu Saha

Ülküspor- Çamdibi Yavuz- Saat: 11:00/ Atatürk 2 Nolu Saha

Dostgücü- Basmane Altınpark- Saat: 17:00/ Atatürk 2 Nolu Saha

İzmir T.E.K- İzmir Demirspor- Saat: 19:00/ Atatürk 2 Nolu Saha

K.Çiğli Y. Mahalle- Dedebaşıspor- Saat: 11:00/ Çiğli Belediye Atatürk Stadı

Mavişehir 79 Yıldız- Evka-5 Spor- Saat: 14:00/ Karşıyaka Hasan Türker Sahası

Yeşiltepe Spor- Fikri Altayspor- Saat: 16:00/ Karşıyaka Hasan Türker Sahası

 

 

30 Aralık 2019 Pazar;

 

Reo Atillaspor- İzmir Belediyespor- Saat: 15:00/ Atatürk 1 Nolu Saha

35 İzmir Kültür- İzmir Osmangazi- Saat: 17:00/ Atatürk 1 Nolu Saha

Kahramanlarspor- Torosgücü- Saat: 13:00/ Atatürk 2 Nolu Saha

Karşıyaka Soğukkuyu- Onur Gençlik- Saat: 13:00/ Bayraklı Şehit Ümit Boz

Çaymahalle Demirköprü- Bayraklıspor- Saat: 15:00/ Bayraklı Şehit Ümit Boz

Beydağ Belediyespor- İzmir Yıldızspor- Saat: 13:00/ Beydağ Sahası

Doğanlarspor- Bahçelievlerspor- Saat: 11:00/ Bornova Doğanlar Sahası

Bornova Mevlana Gençlik- Örengücü Spor- Saat: 13:00/ Bornova Doğanlar Sahası

Gültepespor- 100. Yıl Yiğitler- Saat: 15:00/ Bornova Doğanlar Sahası

Bornova Belediyespor-Bornova FK- Saat:13:00/ Bornova Şehir Stadı

Çamkule Spor- Yolspor- Saat: 15:00/ Bornova Şehir Stadı

Buca Gençlerbirliği- Buca Belediyespor- Saat: 11:00/ Buca Belediye Şirinyer Sahası

Buca Efeler Spor- Yeşilyurt Beşyol- Saat: 13:00/ Buca Belediye Şirinyer Sahası

Buca Zaferspor- Kuruçeşmespor- Saat: 15:00/ Buca Belediye Şirinyer Sahası

Güzeltepe Doğu Gençlik- Karşıyaka Gümüşpala- Saat: 13:00/ Çiğli Güzeltepe Sahası

Foça BLD. Bağarası- Dadaşspor- Saat: 13:00/ Foça Bağarası 80. Yıl Sahası

Gaziemir Seydiköyspor- İşçievlerispor- Saat: 13:00/ Gaziemir Sahası

Gaziemir Onurspor- S.Ş.Seferihisar- Saat: 15:00/ Gaziemir Sahası

Bozyakaspor- Karabağlar Cennetçeşme- Saat: 11:00/ Karabağlar Yeşilyurt Sahası

Eski İzmir Gençlik- Yapıcıoğlu Başdaş- Saat: 13:00/ Karabağlar Yeşilyurt Sahası

Karabağlar Gençyıldız- Karabağlarspor- Saat: 15:00/ Karabağlar Yeşilyurt Sahası

Denizspor- Çiğli Esentepe- Saat: 13:00/ Karşıyaka Hasan Türker

Parsaspor- Sütçülerspor- Saat: 13:00/ Kemalpaşa Armutlu Sahası

Armutluspor- Ulucakspor- Saat: 15:00/ Kemalpaşa Armutlu Sahası

Mesev Gençlik- Selçuk Çamlık- Saat: 13:00/ Menderes Sahası

Türkelispor- Ulukent Gençlikspor- Saat: 15:00/ Menemen Türkeli Sahası

Ödemiş Gençlik- Çırpı Doğanspor- Saat: 13:00/ Ödemiş Sahası

Menderes BLD. Birlikspor- Gümüldürspor- Saat: 13:00/ Özdere Sahası

Selçuk Efesspor-Ayrancılar Gençlik- Saat: 13:00/ Selçuk Sahası

Bademlerspor- Gaziemir FK- Saat: 13:00/ Urla Bademler Sahası

Yelkispor- Sarnıç Gençlik- Saat: 13:00/ Yelki Sahası

Yeni Foça Spor- Asarlık Gençlerbirliği- Saat: 15:00/ Yeni Foça Sahası

 

 

 

 

kutsal inşaat

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life