lifepahtshop lifepahtshop

İzmir Amatör’de Öteleme Maçlarının Tarihleri Belli Oldu

02 / 01 / 2019

Geçtiğimiz gün TFF’nin Resmi Web Sayfasında yayınlanan ve Türkiye genelinde uygulanan bir hafta maçların ötelenmesi ile açıklama yapılmıştı

Spor’da Şiddete hayır amaçlı verilen karar sonrasında Amatör İşler Kurulu kararı ile Türkiye geneli iptal edilen 5-6 Ocak 2019 tarihinde oynanması gereken Amatör Liglerdeki müsabakaların tarihi belli oldu.

TFF İzmir İl Temsilcisi Mehmet İncu tarafından yapılan açıklamada, erteleme yerine öteleme yapılarak transfer döneminde alınan tüm oyuncuların oynamasına imkan tanımak amacıyla 5-6 Ocak 2019 tarihinden oynanması gereken maçlar, 1 hafta ötelenerek 12-13 Ocak 2019 tarihine alındı. 12-13 Ocak 2019 tarihinde oynanması gereken maçlar ise takvim sıkışıklığı ve 1. Amatör Lig müsabakalarının son haftalarına yaklaşılmasından dolayı şaibeye yer bırakmamak adına Hafta İçi 15-16 ve 17 Ocak 2019 tarihinde oynanması kararı açıklandı. Ayrıca yapılan diğer açıklama ise Ötelenen müsabakalar erteleme kapsamında olmadığından karşılaşma öncesi çıkarılan tüm lisanslar oynama hakkına sahip olacak.

Ayrıca sözlerine devam eden TFF İzmir İl Temsilcisi Mehmet İncu, “Zorunlu hafta içi programı nedeni ile özveride bulunan Başta Amatör Futbol Kulüplerimiz olmak üzere, İzmir İl Hakemler Derneğimize, Saha Komiserleri Derneğimize, Saha Sağlıkları Derneğimize ve tesis görevlilerimize şimdiden teşekkür ediyorum” dedi.

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

coruhlualt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life