çoruhluastepe çoruhluastepe

Torbalıspor’dan Müthiş Transfer

02 / 01 / 2019

İzmir Süper Amatör Lig Beyaz Grup ekiplerinden Lider Torbalıspor, dış transferde tecrübeli eldiven Emrullah Öztürk ile anlaşma sağladı

Sezon başı Aydın’ın BAL Ligi ekiplerinden Aydın 1923 takımına transfer olan deneyimli kaleci, 2018-2019 sezonun ikinci devresinde Şampiyonluk hedefleyen Torbalıspor ile anlaşma sağladı.

İzmir’in de yakından tanıdığı ve son yıllarda gösterdiği performansla bir çok takımında transfer listesinde yer alan başarılı file bekçisi, İzmir’de şampiyonluk hedefleyen Torbalıspor ile anlaşma sağladı.

Başarılı eldivenin imza törenine Torbalıspor Kulüp Başkanı Sabri Taşcan ile As Başkan Bartuğ Duru katılım gösterdi.

İmza töreninde konuşan Torbalıspor Kulüp Başkanı Sabri Taşcan, “İzmir’in yetiştirdiği değerlerden olan Emrullah Öztürk’ü transfer ederek önemli bir işe imza attık. Hedeflediğimiz şampiyonluk yolunda Emrullah gibi karekteri düzgün, kişiliği ile tanınmış bir cevheri Torbalıspor’a kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. İki taraf içinde hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Emrullah Öztürk ise, “Şampiyonluk hedefleyen Torbalıspor’ transfer olmaktan dolayı çok mutluyum. Sezon sonunda şampiyonluk kupasını alıp, BAL Ligine çıkarak arzulanan 3. Lig özlemini de sona erdirmek istiyoruz”dedi.

Amatör Marketinde Yer Alan Başarılı eldivenin bilgilerini görmek için buraya tıklayınız.

 

 

Haber ve Foto: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

aydinotoalt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life