life paht shop life paht shop

Çiğli Esentepe’den Forvete Taze Kan Ali Yağan

10 / 01 / 2019

İzmir 1. Amatör Lig ekiplerinden Çiğli Esentepe Spor, dış transferde Forvet mevki oyuncusu Ali Yağan‘ı renklerine bağladı

2018-2019 sezonuna Çanakkale Süper Amatör lig temsilcisi Yenice Belediye Spor ’da  başlayan Ali Yağan çıktığı 11 maçta 10 gol atarak  Çiğli Esentepe Spor yönetiminin dikkatini çekmeyi başardı.

Başarılı oyuncu Ali Yağan ’ın imza törenine Kulüp Başkanı Uğur Güneş ve A Takım Sorumlusu Serkan Özkayagan da katılım gösterdi.

1997 doğumlu oyuncu futbola Küçük Çiğli Yenimahalle Spor altyapısında başladı. Bir sezon Küçük Çiğli Yenimahalle Spor forması giyen oyuncu ardından Çiğli Maltepe Spor ’a transferini gerçekleştirdi. Burada gösterdiği performansla Nazilli Belediye Spor ‘a transfer oldu. Nazilli Belediye Spor Akademi takımın da  36 gol atmayı başaran başarılı forvet 4 sezonu geçireceği bu kulüpte A takım seviyesine kadar yükselmeyi başarmıştır. Sırasıyla Bozdoğan Belediye Spor, Ezine Spor, Deniz Spor ve Yenice Belediye Spor forması giyen golcü 2018-2019 sezonu ikinci yarısı için Süper Amatör Lige yükselme mücadelesi veren Çiğli Esentepe Spor ile anlaştı ve kendisini ÇES ailesinin bir ferdi yapan imzayı attı.

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

aydın oto alt

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life