lifepahtshop lifepahtshop

İzmir Osmangazi 3 Puanı Daha Kaptı

13 / 01 / 2019

İzmir 1. Amatör Lig 3.Grup’ta şampiyonluk mücadelesi veren İzmir Osmangazi, Onur Gençlik engelini 4 golle aştı ve liderliğini sürdürdü

İlk dakikalarda istediği performansı gösteremeyen İzmir Osmangazi, ilerleye dakikalarda oyunu ağırlığını koydu ve 22’de Aykan Öztamer’in golü ile 1-0 öne geçti. İlerleyen dakikalarda baskısını arttıran İzmir Osmangazi takımı 38’de Furkan’ın ceza sahasına açtığı orta, Onur Gençlik savunmasına çarparak filelerle buluştu ve ilk yarının da skorunu 2-0 olarak belirledi.

İkinci yarıya da istekli başlayan İzmir Osmangazi takımı 51’de Aykan Öztamer’in golü ile 3-0 üstünlüğü yakaladı. Dakikalar 66’yı gösterdiğinde Onur Gençlik atağa kalkarken, Osmangazi ekibinden Mert kazandığı topu filelerle buluşturması ile skoru 4-0’a getirdi. Kalan sürede başka gol olmadı ve İzmir Osmangazi takımı zorlu ve güçlü rakibini 4-0 mağlup etmeyi başardı. Aldığı bu galibiyetle 36 puana ulaşan İzmir Osmangazi gruptaki liderliğini sürdürdü ve Süper Amatör Lig vizesine bir adım daha yaklaştı. Onur Gençlik ise 14 puanla haftayı tamamladı.

 

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

coruhlualt

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life