lifepahtshop lifepahtshop

Şampiyon Başdaş’dan Gol Yağmuru

15 / 01 / 2019

İzmir 1. Amatör Lig 7. Grup’ta şampiyonluğunu ilan eden Yapıcıoğlu Başdaş, yağışlı havada Karabağlarspor ile karşı karşıya geldiği maçı 15-1 kazandı

Maça hızlı başlayan Yapıcıoğlu Başdaş’da dakikalar 3'ü gösterdiğinde Yusuf Alptekin’in golüyle 1-0 öne geçti. Başdaş takımı golden hemen sonra dakika 6'da Şerefcan Kuşaksız’ın pasıyla Yusuf Alptekin skoru 2-0 yapan golü kaydetti.  Atakları sıklaştıran Yapıcıoğlu Başdaş, dakika 10'da Kadir’in kafa golüyle skoru 3-0' a taşıdı. Dakika 14’de Yusuf Alptekin tekrar sahneye çıkarak kendisinin 3. takımının 4. golünü attı ve farkı 4’e çıkarttı.  Dakika 35’de İsmail'in harika frikik golüne engel olamayan Karabağlarspor ilk yarıyı 5-0 geride kapattı. 

İlk yarıda başka gol sesi çıkmadı ve ilk yarı bu skorla bitti.  İkinci yarının hemen başında baskıyı hissettiren Başdaş Spor Önal'ın golüyle 6-0 öne geçti. Dakika 55'de tekrar sahneye maçın yıldızı Yusuf Alptekin çıktı ve skoru 7-0 a taşıdı. Golden hemen sonra arka arkaya atakları artıran Başdaş Spor önce Hüseyin Yeşil'in golüyle 8-0, Şerefcan Kuşaksızın golüyle 9-0, Mesut Çalhan’ın golüyle 10-0 , Yusuf Alptekin'in golüyle 11-0, Furkan Yılmaz'ın golüyle 12-0, Şerefcan Kuşaksızın golüyle 13-0 'a taşıdı. Golden 3 dakika sonra sahneye Serkan Deneri çıktı ve skoru 14-0' a getirdi. Bu Golden sonra Karabağlarspor gol buldu ve skoru 14-1 e getirdi.  Dakika 90’da tekrar sahneye Yusuf Alptekin çıktı ve skoru 15-1 e taşıyan golü kaydetti. Yapıcıoğlu Başdas Spor Alınan bu galibiyet ile birlikte puanını 37 ye çıkarttı.

Karşılaşmada Yusuf Alptekin (6) gol, Serkan Deneri, Şerefcan Kuşaksız ve Mesut Çalhan oynadıkları futbol ve attıkları gollerle maçında yıldızı oldular.

 

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

aydinotoalt

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life